آخرين ارسال 23 آذر 1399 20:54 توسط Niknia
مرحله 1. تنظیمات صفحه نخست پایگاه
36 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
28 آبان 1399 15:46

سلام،
    فکر می‌کنم اولین مرحله انجام تنظیمات صفحه نخست پایگاه است. من چنین صفحه ای را الان با ورود به پایگاه مشاهده می‌کنم. ممنون می‌شوم راهنمایی بفرمائید.
    با احترام

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    28 آبان 1399 16:26
    سلام

برروی تنظیمات کلیک کرده و در سمت راست صفحه نخست را انتخاب نمایید.
    به دو صورت می‌توانید عمل کنید:
    بر روی گزینه درج کلیک نمایید و «درج فرم جدید» را بزنید یک صفحه خالی مشاهده می‌کنید با استفاده از ابزار موجود طراحی صفحه نخست را شروع کنید. عکسی فایل پیوست را همانند صفحه نخست پایگاه‌های دیگر در سمت راست صفحه قرار دهید.
    علاوه بر این فایل example پیوست را دانلود کرده بر روی درج کلیک کرده و اینبار «درج فرم جدید با فراخوانی از فایل» را انتخاب کرده و این فایل را انتخاب نمایید تا صفحه نخستی برای شما ایجاد شود.

موفق باشید.
    پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    29 آبان 1399 09:36
    سلام،
    من به شیوه اول مطابق تصویر اول (ICH-2) فرم را درج کردم.
    دوباره صفحه نخست را حذف کردم و حالا ایجاد شده است.
    1. در بار اول مشکل با اضافه شدن تصویر ارسالی بود که کل صفحه را پر کرد، در هر صورت الان مشکلم این است که چرا با اضافه کردن «تقسیم ناحیه»، «ناحیه اصلی» حذف می‌شود؟ (ICH-3)
    2. آیا نباید اول پروفایل‌ها را تنظیم کرد؟
    با احترام
    پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    01 آذر 1399 09:13
    سلام

1- باید با استفاده از تقسیم ناحیه و تنظیمات عکس، تصویر به صورتی تنظیم شود که کل صفحه را پر نکند. همانطور که در فرم سمت راست مشاهده می‌کنید با اضافه کردن «تقسیم ناحیه» «ناحیه اصلی» حذف نمی‌شود تقسیم ناحیه در داخل ناحیه اصلی قرار می‌گیرد. میتوانید تعداد سطر و ستون و ارتفاع سطر و عرض ستون ناحیه اصلی را تغییر دهید و تقسیم ناحیه را در یکی از سلول‌ها بیاندازید.
    2- فعلا نیازی به تعریف پروفایل نیست.

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    03 آذر 1399 08:19
    سلام،
    تصویر را گذاشتم با اینکه سمت راست را انتخاب می‌کنم، تصویر در سمت چپ نشان داده می‌شود. اشکال کار کجاست؟
    با احترام
    پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    03 آذر 1399 11:01
    سلام
    اگر دربرگه جابه جایی و اندازه تراز را هم برای عکس و هم برای تقسیم ناحیه چپ انتخاب کنید تصویر به سمت چپ منتقل می‌شود. ولی بهتر است تعداد سطر و ستون و اندازه آن‌ها را در ناحیه اصلی تغییر دهید و یک تقسیم ناحیه 1*1در داخل یکی از سطر و ستون‌ها بیاندازید و عکس را بارگذاری کنید و حالا تراز عکس را سمت راست انتخاب نمایید.
    از فایل عکسی که در پیوست این پست قرار دارد استفاده نمایید.

موفق باشید.
    پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    03 آذر 1399 14:28
    سلام
    با مفهوم علائم ستاره و کاما در فیلد اندازه آشنا نیستم. از پایگاه دیگری نگاه کردم و عین همان را اجرا کردم ولی الان سوالم این است که اینجا (فایل پیوست) من چه خطایی می کنم که با تصویب این پیغام در درج تقسیم ناحیه، ناحیه اصلی حذف می‌شود.
    با احترام
    پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    03 آذر 1399 16:17
    سلام
    اندازه ناحیه را می‌توانیم با ستاره و کاما تعیین کنید. بوسیله کاما اندازه فضاها را می‌توان از هم جدا کرد.

1- برای تعیین اندازه دقیق سطر یا ستون از عدد مطلق استفاده می‌شود، به اندازه همان عدد فضا به یک سطر یا ستون اختصاص داده می‌شود.
    2- برای تخصیص سهمی از فضای باقی مانده به سطر یا ستون از * استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که ستاره می‌تواند ضریب داشته باشد که به معنی افزایش سهم از فضای باقی مانده به اندازه آن ضریب است.
    3- برای تعیین اندازه سطر یا ستون به اندازه محتوای درون آن ازعبارت "Auto" یا ", "یا هر کارکتر دیگری میتوان استفاده کرد.

تقسیم ناحیه‌ای که در داخل ناحیه اصلی قرار دارد کل فضای ناحیه اصلی را در برگرفته است در هر سلول از سطر یا ستون فقط می‌توانید از یک عنصر استفاده کنید. به همین دلیل اجازه اضافه کردن عنصر دیگری را نمی‌دهد و با این خطا که ناحیه دارای محتواست مواجه می‌شوید.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    18 آذر 1399 12:14
    سلام،
    من متوجه اشتباهم برای آن خطایی که دیده بودم شدم. ممنون از توضیحات شما. اشتباه من این بود که تقسیم ناحیه را به داخل یکی از سلول‌ها درگ نمی‌کردم.
    تصویر اضافه شد ولی خیلی ممنون می‌شوم اگر زحمت بکشید چک بفرمائید که چرا background آن مشکی است؟
    با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    18 آذر 1399 14:14
    سلام
    لطفاً فایل پیوست را جایگزین تصویر قبلی نمایید.

موفق باشید.
    پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    18 آذر 1399 16:16
    سلام،
    ممنون. انجام شد. بقیه تنظیمات را انجام خواهم داد.
    با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    21 آذر 1399 23:38
    سلام،
    تغییراتی در صفحه نخست انجام دادم و صفحه مدیریت و صفحه نخست را ایجاد کردم. چند سوال دارم:
    1. چطور فاصله زیاد بین تیتر پایگاه و قسمت پایین فرم را کم کنم؟
    2. اگر بخواهم اشتباهی را در تنظیمات تصحیح کنم که در میانه صفحه تنظیمات باشد، چطور باید این کار را انجام بدهم؟ امکان حذف (delete) هیچ سطری در این تنظیمات وجود ندارد؟
    3. در صفحه نخست، می‌خواهم که «تنظیمات» و «قطع اتصال» در پایین‌ترین قسمت قرار بگیرد ولی در تقسیم ناحیه موردنظر که در پایین در نظر گرفته‎ام درج نمی‌شود، چطور باید این کار را انجام بدهم؟
    با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    22 آذر 1399 09:37
    سلام

1- برای از بین بردن فاصله زیاد بین تیتر و معرفی اولین سطر از تقسیم ناحیه(2 در 1) را Auto در نظر بگیرید یا به آن اندازه دهید.
    2- بر روی عنصر مورد نظر در صفحه، کلیک نمایید و با استفاده از دکمه delete در صفحه کلید عنصر انتخابی را حذف نمایید.
    3- ناحیه لغزشی که قبل از تقسیم ناحیه 2 در 1 اضافه کرده اید را یا حذف کنید و یا تنظیمات لغزاننده افقی و عمودی را بر روی ظاهر نشود قرار دهید. تنظیمات ناحیه لغزشی که در برگه معرفی قرار داده‌اید را تغییر دهید لغزاننده افقی را ظاهر نشود و لغزاننده عمودی را در صورت نیاز ظاهر شود انتخاب نمایید.
    در سلولی که در فایل پیوست مشاهده می‌کنید ابتدا یک جداره بی اندازید بر روی آن کلیک و پهنای جداره را برای بالا 1 و گزینه‌‌های دیگر را 0 در نظر بگیرید و سپس یک تقسیم ناحیه در همین سلول اضافه کنید که دارای 2 ستون و 1 سطر باشد و تنظیمات را در یک ستون و قطع اتصال را در ستون دیگر قرار دهید.
    موفق باشید.
    پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    22 آذر 1399 11:53
    سلام،
    ممنونم از توضیحات شما.
    2. نتوانستم حذف را انجام بدهم. لطفا تصویر پیوست را ملاحظه بفرمائید. وقتی رنگ قسمت انتخاب شده آبی شد، delete را از صفحه کلید زدم ولی حذف نشد. تنظیمات دیگری که برای ناحیه لغزش فرمودید را انجام دادم و فکر می‌کنم به همین دلیل متن معرفی به صورت نیمه نشان داده می‌شود، چطور باید آن را درست کنم؟
    4. می‌خواهم متن چند خطی زیر به اولین صفحه ققنوس در برگۀ پایگاه های داده اختصاصی اضافه شود. (بالای قسمتی که نوشته‌ایم: "دسترسی به این پایگاه فعلا همگانی نیست")
    "میراث فرهنگی می‌تواند شامل آثار ناملموس نظیر بازی‌ها، آداب و رسوم، موسیقی، ادبیات شفاهی، زبان‌ها، گویش‌ها، دانش و مهارت‌ها، هنرهای اجرایی، مراسم‌ها و جشن‌های خاص اقوام، رقص‌ها و بسیاری موارد دیگر باشد. مشخصات آثار میراث فرهنگی ناملموس ایران در این پایگاه نگهداری می‌شود."
    با احترام و سپاس
    پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    22 آذر 1399 12:31
    سلام

2- اگر میخواهید ناحیه لغزش را حذف کنید از آنجایی که تمامی عناصر را در داخل ناحیه لغزش اضافه کرده‌اید باید تمامی عناصر را حذف کنید.
    نیازی به حذف ناحیه لغزش نیست همانطور که در پست قبلی گفته شد تنظیمات لغزاننده‌های ناحیه لغزشی که قبل از تقسیم ناحیه (2 در 1) قرار دارد را بر روی ظاهر نشود قرار دهید.
    با کلیک بر روی هر عنصر دور آن کادر قرمز ظاهر می‌شود (فایل پیوست را ملاحظه بفرمائید) با استفاده از Delete آن را حذف کنید.
    تنظیمات ناحیه لغزش دوم (در برگه معرفی) را برای لغزاننده افقی ظاهر نشود و برای لغزاننده عمودی در صورت نیاز ظاهر شود قرار دهید.
    ارتفاع سطر و ستون را اشتباه درج کرده‌اید و این باعث شده است متن به صورت نیمه نمایش داده شود.
    اولین سطر تقسیم ناحیه (2 در1) را auto بگذارید و اندازه سطر بعدی همان ستاره باقی بماند. (اندازه سطر: *,auto)
    و اندازه ستون را ستاره بگذارید.
    4- متن در صفحه ققنوس اضافه خواهد شد.
    موفق باشید.
    پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    22 آذر 1399 16:22
    سلام،
    ممنونم. تنظیمات را یکبار دیگر از ابتدا دارم انجام می‌دهم. اگر ناحیه لغزشی را کلا حذف کنم. می‌توانم برگه‌ها و متن را داشته باشم؟ یا حتما باید ناحیه لغرشی (البته با حذف موارد ظاهر شونده) باشد؟ چون با درج ناحیه و اضافه کردن متن مرتب جا به جا می‌شود.
    ممنون که متن معرفی را اضافه کردید.
    با احترام و سپاس فراوان

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    22 آذر 1399 16:33
    سلام
    حذف ناحیه لغزش مشکلی ایجاد نمی‌کند می‌توان تمامی عنصرها را داشت.
    در قسمت معرفی بهتر است که ناحیه لغزش را بگذارید تا در صورتی که تعداد سطرهای متن زیاد بود بتوان آن صفحه را اسکرول کرد.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    22 آذر 1399 22:06
    سلام،
    ممنون از توضیحات شما. تقریبا صفحات نخست و مدیریت ساخته شد.
    برای اینکه صفحه اصلی پایگاه «صفحه مدیریت» باشد نه «صفحه نخست» چه تغییری باید ایجاد کرد؟
    با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 09:05

سلام
    بسیار عالی.
    پیشنهاد می‌شود:
    1- کادر دور متن‌ها برداشته شود.
    2- ناحیه لغزش عمودی هم در صورت نیاز ظاهر شود.
    برای اینکار نام صفحه نخست را ویرایش کنید و در ابتدای آن _ بگذارید (به عنوان مثال: _مدیریت) تصویب کنید و یکبار پایگاه را بازخوانی(Refresh) کنید.
    همچنین میتوان پروفایل تعریف کرد که برای کاربران، صفحه اصلی پایگاه «صفحه نخست» و برای مدیر پایگاه داده، صفحه اصلی پایگاه « صفحه مدیریت» باشد.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 09:37
    سلام و صبح بخیر،
    چه خوب، خوشحالم! ممنونم از لطف و راهنمایی‌های شما
    1. کادر را برداشتم. فقط این نکته را برای خودم می‌نویسم که فراموش نکنم: "با برداشتن تیک «رنگ جداره» کادر متن برداشته نمی‌شود. باید حتما رنگ سفید را انتخاب کنم."
    2. به صورت عمودی ظاهر شود را اضافه کردم ولی به صورت افقی را خیر.
    3. اگر ممکن است پروفایل بسازیم، ممنون می‌شوم. فقط لازم است موضوع جدید در انجمن ایجاد کنیم؟
    با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 10:02

سلام
    1- نیازی به تغییر رنگ جداره نیست. در پست‌های قبلی هم توضیح داده شد که برای پنهان کردن جداره پهنای جداره‌ها را از 1 به 0 تغییر دهید. برای پنهان کردن تمام کادر هر چهار جهت را 0 بگذارید. فایل پیوست را ملاحظه بفرمائید.
    اگر ناحیه پایین صفحه (تنظیمات، قطع اتصال و انجمن پشتیبانی) را می‌خواهید از قسمت بالا با یک خط جدا کنید پهنای جداره بالا را 1، راست ،چپ و پایین را به 0 تغییر دهید.
    2- می‌توان عمودی را بر روی در صورت نیاز ظاهر شود قرار داد که هر زمان تعداد سطرها افزایش یافت بصورت خودکار به صفحه اضافه شود.
    3- در همین موضوع مبحث پروفایل را ادامه می‌دهیم‌.

موفق باشید.

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 10:29
    سلام،
    1. همین تغییراتی که فرمودید را انجام دادم ولی تغییر رنگ جداره هم بد نبودا )
    2. همین کار را انجام دادم ولی لطفا ببینید (پیوست ICH-7) که متن و تیتر پایگاه چطور نمایش داده می‌شود؟
    3. بسیار ممنونم. لطفا راهنمایی بفرمائید.
    با احترام و سپاس
    پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 10:52

سلام
    1- در صورتی که بخواهید همانند صفحه نخست پایگاه‌های دیگر(وشنوه و ...) در کنار توضیحات معرفی خط عمودی قرار دهید و جاهای دیگر که در آینده با آن مواجه می‌شویم تغییر رنگ جوابگو نیست. همانطور که مشاهده کردید با تغییر رنگ جداره در قسمت پایین کادر سفید باقی می‌ماند.
    3- همانطور که قبلا گفته شد در تنظیمات ناحیه لغزش لغزاننده افقی را باید به بر روی ظاهر نشود و لغزاننده عمودی را بر روی در صورت نیاز ظاهر شود تنظیم می‌کردید اما شما لغزاننده افقی را بر روی در صورت نیاز ظاهر شود گذاشته‌اید و باعث این مشکل شده است.
    تنظیمات ناحیه لغزش را تغییر دادم لطفا فایل پیوست را ملاحظه بفرمایید.

ایجاد پروفایل:
    الف. در بخش تنظیمات برگه پروفایل را انتخاب کنید.
    ب. با کلیک بر روی درج یک پروفایل با عنوان مدیریتی ایجاد کنید قبل از آنکه تصویب را بزنید برروی مشخصات محدوده کلیک کرده و صفحه نخست مناسب با آن پروفایل را انتخاب کنید و تصویب نمایید. پروفایل با عنوان عمومی را همانند مدیریت ایجاد کنید.
    ج. کاربر شما اجازه دسترسی به بخش مدیریت کاربران را ندارد پس از اتمام کار پروفایل کاربر نیک نیا را بر روی پروفایل مدیریتی تنظیم خواهم کرد.

موفق باشید.

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 11:03

سلام،

1. بله حق با شماست. مرسی ا توضیحات شما.

3. همین کار را انجام داده بودم. در دو پیام قبلی نوشتم که لغزاننده افقی را فعال نکردم. شما لطف فرمودید که تنظیمات را برگرداندید. خیلی ممنون.

ایجاد پروفایل:

ممنونم از توضیحات شما. حتما به محض دسترسی مجدد به برنامه، این کار را انجام خواهم داد.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 11:08

سلام

در تمامی پست‌ها نوشته شده لغزاننده افقی بر روی ظاهر نشود و لغزاننده عمودی بر روی در صورت نیاز ظاهر شود تنظیم گردد.

موفق باشید. 

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 14:32

سلام و خسته نباشید،

پروفایل‌های عمومی و مدیریت ایجاد شد.

با احترام

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 14:43

آیا می‌توان متن‌ها را هم justify کرد؟

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 14:55

سلام 

تراز متن را بر روی «کشیده (در صورت سرریز متن)» قرار دهید.

موفق باشید. 

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 14:58

سلام 

بسیار عالی.

پروفایل کاربر شما را مدیریت بگذارم؟

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 15:02

سلام،

ممنونم از راهنمایی‌های شما. لطف دارید.

بله اگر به همین شیوه مدیریت تعیین می‌شود، ممنون می‌شوم زحمتش را بکشید.

تراز متن معرفی پایگاه را هم مطابق فرمایش شما درست کردم. 

یک سوال دیگر: من فراموش کردم که عکس پروفایلها را پیوست بفرستم. می‌خواستم به پیام قبلی پیوست کنم ولی ویرایش غیرفعال بود.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 15:20

سلام

پروفایل کاربر نیک‌نیا برروی مدیریت تنظیم شده است لطفا یکبار پایگاه را Refresh کنید. برای Refresh در قسمت پایین صفحه برروی نام پایگاه دابل کلیک کنید.(فایل image7  در پیوست)

امکان ویرایش پست فعال شد.

موفق باشید. 

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 15:29

سلام،

ممنون از لطف شما. نحوۀ refresh را می‌دانستم. ممنون که اینجا هم تصویرش را گذاشتید. جنبه آموزشی برای همه دارد.

تصویر پروفایل‌ها را هم به پست مربوط اضافه کردم.

فکر می‌کنم در صفحه مدیریت فعلا نمی‌توانم مطلبی را اضافه کنم تا پایگاه شکل بگیرد. اگر اشتباه می‌کنم راهنمایی بفرمایید؟

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 15:29

سلام،

ممنون از لطف شما. نحوۀ refresh را می‌دانستم. ممنون که اینجا هم تصویرش را گذاشتید. جنبه آموزشی برای همه دارد.

تصویر پروفایل‌ها را هم به پست مربوط اضافه کردم.

فکر می‌کنم در صفحه مدیریت فعلا نمی‌توانم مطلبی را اضافه کنم تا پایگاه شکل بگیرد. اگر اشتباه می‌کنم راهنمایی بفرمایید؟

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 15:58

سلام

اگر بخواهید می‌توانید اضافه کنیدمانند پایگاه وشنوه یک لینک صفحه عمومی در صفحه مدیریت قرار داد که بتوانید به صفحه عمومی هم دسترسی داشته باشید. 
    در صفحه مدیریت اطلاعاتی و فهرست هایی را قرار می‌دهیم که مدیر پایگاه به آن نیاز دارد و مورد نیاز دیگر کاربران نیست. می‌توان آنرا ساده تر طراحی کرد نیازی به نوشتن معرفی و دیگر توضیحات نمی‌باشد. در حال حاضر چون اطلاعاتی در پایگاه وجود ندارد و کاربر دیگری به پایگاه متصل نمی‌شود فرقی نمی‌کند کدام صفحه به عنوان صفحه نخست باشد. می‌توان کاربر نیک نیا را بر روی هر پروفایلی که مورد نظر شما است قرار داد. یا ابتدای نام صفحه‌ای که میخواهید _ اضافه کنید که پس از اتصال به پایگاه آن صفحه نخست را نمایش دهد و هر زمان که کاربران دیگر به پایگاه اضافه شدند و به پایگاه اطلاعاتی اضافه شد پروفایل‌ها را برای هر کاربر تنظیم کرد.  

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 16:27

سلام

اگر اطلاعات آثار ناملموس را در اختیار دارید در موضوع دیگری به نحوه فراخوانی و ورود اطلاعات بپردازیم.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 20:52
    ارسال توسط Ghasemi در 23 آذر 1399 15:58

سلام

اگر بخواهید می‌توانید اضافه کنیدمانند پایگاه وشنوه یک لینک صفحه عمومی در صفحه مدیریت قرار داد که بتوانید به صفحه عمومی هم دسترسی داشته باشید. 
    در صفحه مدیریت اطلاعاتی و فهرست هایی را قرار می‌دهیم که مدیر پایگاه به آن نیاز دارد و مورد نیاز دیگر کاربران نیست. می‌توان آنرا ساده تر طراحی کرد نیازی به نوشتن معرفی و دیگر توضیحات نمی‌باشد. در حال حاضر چون اطلاعاتی در پایگاه وجود ندارد و کاربر دیگری به پایگاه متصل نمی‌شود فرقی نمی‌کند کدام صفحه به عنوان صفحه نخست باشد. می‌توان کاربر نیک نیا را بر روی هر پروفایلی که مورد نظر شما است قرار داد. یا ابتدای نام صفحه‌ای که میخواهید _ اضافه کنید که پس از اتصال به پایگاه آن صفحه نخست را نمایش دهد و هر زمان که کاربران دیگر به پایگاه اضافه شدند و به پایگاه اطلاعاتی اضافه شد پروفایل‌ها را برای هر کاربر تنظیم کرد.  

موفق باشید.

سلام،

ممنونم از توضیحات شما. بله دیشب در صفحه مدیریت لینک صفحه عمومی را گذاشته بودم. فکر می‌کنم فعلا همین کافی باشد، تا بعدا که به مروز پایگاه تکمیل شد گزارش‌ها یا موارد مورد نیاز را اضافه کنیم.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 آذر 1399 20:54
    ارسال توسط Ghasemi در 23 آذر 1399 16:27

سلام

اگر اطلاعات آثار ناملموس را در اختیار دارید در موضوع دیگری به نحوه فراخوانی و ورود اطلاعات بپردازیم.

موفق باشید.

سلام،

یک جدول دارم که چند بار دسته‌بندی کردم ولی هنوز به قطعیت نرسیدم که کدام دسته‌بندی بهتر است. کمی وقت می‌خواهم. اطلاع می‌دهم.

با احترام و سپاس فراوان

---