دریافت نرم‌افزار ققنوس

از این صفحه می‌توانید آخرین نسخه از نرم‎افزار ققنوس را دریافت کرده و از آن استفاده نمایید. پیش از آن، اطمینان حاصل کنید شرایطی که در بخش پیش‌نیازها آمده در مورد سیستمی که نرم‌افزار را بر روی آن نصب می‌کنید صدق می‌کند.

پیش‌نیازها

سیستمی که از آن برای میزبانی برنامه ققنوس استفاده می‌کنید بایستی دست‌کم مشخصات زیر را داشته باشد:

  • سیستم عامل ویندوز نسخه 7
  • مرورگر اینترنت اکسپلورر نسخه 9
  • اتصال به شبکه اینتریت با پهنای باند 256 کیلو بیت بر ثانیه
  • 1 گیگابایت حافظه رم
  • 20 مگابایت فضای ذخیره‌سازی

بدیهی است اختصاص منابعی بیش از آن‌چه در بالا ذکر شده است می‌تواند در کیفیت اجرای برنامه تاثیر مثبت داشته باشد.

راه‌اندازی

برنامه ققنوس به آن‌چه نصب نرم‌افزار خوانده می‌شود نیاز ندارد. آن‌چه که از طریق این سایت دریافت می‌کنید یک فایل فشرده (با پسوند zip.) است. کافی است محتوای این فایل را از حالت فشرده خارج کرده و بر روی یک پوشه دلخواه از سیستم خود قرار دهید. این پوشه حاوی فایل اجرایی نرم‌افزار هدیه ققنوس است. برای استفاده از برنامه تنها کافی است این فایل را اجرا نمایید.

بخش اختیاری نرم‌افزار امکاناتی را به برنامه اضافه می‌کند که ممکن است برای بعضی از کاربران مفید باشد. این بخش برای کاستن از اندازه فایل فشرده اصلی از آن جدا شده است تا کاربرانی که مایل به استفاده از آن نیستند مجبور به دریافت آن نباشند. برای استفاده از آن کافی است آن‌را در پوشه‌ای که برای برنامه اصلی ایجاد کرده‌اید کپی کنید. در اجرای بعدی، به طور خودکار مورد استفاده برنامه قرار خواهد گرفت.

دریافت

از طریق پیوند زیر می‌توانید فایل فشرده حاوی آخرین نسخه از نرم‌افزار هدیه ققنوس را دریافت نمایید. این فایل فشرده حاوی تمام محتویاتی است که برای اجرای برنامه به آن نیاز دارید.

دریافت آخرین نسخه از نرم‌افزار ققنوس | نسخه 6.0

 برای اطلاعات بیشتر در مورد تازه‌های این نسخه و نسخه‌های پیشین صفحه یادداشت نسخه‌ها را ملاحظه نمایید.

محدودیت‌ها

دریافت نرم‌افزار ققنوس برای همگان آزاد و استفاده از آن بدون مانع است. با این وجود ممکن است برای استفاده از بعضی از قسمت‌های برنامه نیاز به ایجاد حساب کاربری ویژه این برنامه داشته باشید.

هر نسخه از برنامه ققنوس برای کار در یک بازه زمانی مشخص و معلوم طراحی می‌شود. پس از این تاریخ ممکن است نیاز به دریافت نسخه جدیدتری از برنامه از طریق همین سامانه داشته باشید. هدف آنست که اطمینان حاصل کنیم که کاربران نرم‌افزار همواره از نسخه‌های به‌روز نرم‌افزار استفاده می‌کنند.

در برنامه محدودیت‌هایی نیز برای تعداد یافته‌های بازنمایی شده حاصل از جستجوها پیش‌بینی شده است. این محدودیت‌ها برای کاربران مهمان و به قصد مدیریت منابع سخت‌افزاری و شبکه‌ای ققنوس در نظر گرفته شده‌اند. نیت آن بوده که با یک ظرفیت زیرساختی معلوم، به تعداد بیشتری از کاربران مهمان امکان بهره‌‌گیری از نرم‌افزار را داده باشیم.

پشتیبانی

نرم‌افزار ققنوس چنان طرح شده که بدون اطلاعات تخصصی و برای همگان قابل استفاده باشد. با این وجود در صورتی که نیاز به راهنمایی یا تبادل نظر با کارشناسان شرکت نوسا یا دیگر کاربران نرم‌افزار داشته باشید، می‌توانید از انجمن‌های پشتیبانی ققنوس برای مطالعه یا طرح پرسش خود استفاده نمایید.