انجمن‌های پشتیبانی

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 04 مهر 1395 15:55 توسط  ramezani
در فهرست نتایج جستجو چگونه می‌توان مشخصات اثر را مشاهده کرد؟
 0 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها


کاربر ارشد


کاربر ارشد


--
04 مهر 1395 15:55

  در پنجره جستجو، زمانی که جستجویی انجام می‌دهیم تعداد یافته‌ها به شکل ستونی نمایش داده می‌شود و با حرکت برروی هریک از آثار خلاصه‌ای از اطلاعات مربوط به آن اثر را در پایین ناحیه ستونی مشاهده می‌کنیم که در شکل زیر با علامت قرمز مشخص شده است.

   

  برای مشاهده تمامی اطلاعات مربوط به یک اثر کافی است برروی خود اثر 2 بار کلیک نمایید، یا با استفاده از گزینه امکانات، ملاحظه مشخصات سطر تحت مکان نما را انتخاب کرده و یا تکمه‌های Alt+Enter  را بزنید. 

   

  در اینصورت محاوره مشخصات اثر به شکل زیر باز می‌شود که در این محاوره اطلاعات تکمیلی مربوط به اثر را می‌توانید ملاحظه نمایید. همچنین برای مشاهده تصاویر بیشتر یک اثر (در صورت وجود) می‌توانید از ابزاری که در شکل زیر مشخص شده است استفاده نمایید.

   

  در این محاوره گزینه‌ای با عنوان "مشخصات عمومی" وجود دارد که دارای مشخصه‌ای است تحت عنوان تصویر در بزرگترین اندازه که با انتخاب آن می‌توانید تصویر اثر موردنظر را در سایز بزرگ مشاهده کنید.

  انتخاب گزینه تصویر در بزرگترین اندازه:

   

     

  یادآوری می‌کنیم که تمامی اطلاعات مربوط به آثار از موزه بریتانیا فراخوانی شده است. از آنجاییکه تصاویر مربوط به آثار به شکل آنلاین از موزه بریتانیا نمایش داده می‌شود ممکن است تصویر مربوطه با چند ثانیه تاخیر نمایش داده شوند.

  در صورتیکه تصویری از اثر موردنظر وجود نداشته باشد محل نمایش تصویر را به شکل زیر مشاهده خواهید کرد:

   

  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.