انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 11 مرداد 1396 10:44 توسط Ghasemi
امکان اتصال به پایگاه‌های داده متعدد (از امکانات نسخه 2)
0 پاسخ
مولف پيغام ها


کاربر ارشد


کاربر ارشد


--
11 مرداد 1396 10:44

  یکی از تغییراتی که در این نسخه از نرم‌افزار بوجود آمده است، دسترسی به بیش از یک پایگاه اطلاعاتی از صفحه اصلی نرم‌افزار ققنوس است. در واقع با اتصال به پایگاه اصلی ققنوس امکان استفاده از چندین پایگاه فراهم شده است.
  پس از اتصال به ققنوس به عنوان کاربر مهمان در صفحه نخست، پایگاه داده‌هایی که در دسترس هستند بصورت لینک نمایش داده می‌شوند. تمام پایگاه‌های موجود دراین صفحه ممکن است برای کاربر مهمان قابل استفاده نباشد و برای استفاده نیاز به نام کاربری و گذرواژه داشته باشید. همچنین استفاده از برخی ویژگی‌های خاص در نرم‌افزار همانند "نمایش تمام یافته‌ها"، نیز نیازمند نام کاربری و کلمه عبور است و کاربر مهمان نمی‌تواند از چنین قابلیتی استفاده نماید.
  همانطور که در شکل زیر مشاهده می‌کنید در حال حاضر امکان استفاده از دو پایگاه هدیه ققنوس و پایگاه مستند نوع اثر موزه بریتانیا در صفحه اصلی برنامه ققنوس فراهم شده است. لازم به ذکر است که تعداد این پایگاه‌ها به مرور زمان اضافه خواهد شد و بدون نیاز به بروزرسانی نرم‌افزار می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید.
  در قسمت زیرین هر پایگاه توضیحاتی در مورد آن پایگاه مانند نام کامل پایگاه، مدیریت پایگاه و مرجع استنادی پایگاه آمده است.

   

  با کلیک بر روی هرکدام از لینک‌های موجود می‌توان وارد پایگاه موردنظر شده و از اطلاعات آن استفاده کرد.
  در نهایت برای تغییر پایگاه می‌بایست از طریق گزینه "قطع اتصال از پایگاه داده" از آن پایگاه خارج شده و به صفحه اصلی برنامه ققنوس برگردید و مجدداً پس از اتصال، پایگاه بعدی خود را انتخاب نمایید.

  بنابراین لازم است به ازای هر بار تغییر پایگاه، از پایگاه داده اولیه قطع اتصال نمایید.

   

  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.