آخرين ارسال 05 مرداد 1398 12:48 توسط Niknia
سئوالات مربوط به ققنوس
55 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
29 آبان 1397 13:39

سلام و خسته نباشید،

هنگام ویرایش یادداشت شناسه، برای مشاهده امکان ویرایش‌های گروهی، چهار اثر علامت‌گذاری شده در این شکل را انتخاب کردم. پیش‌فرض ویرایش روی "ویرایش سطر تحت مکان‌نما"ست. مکان‌نما روی ردیف 21 قرار دارد. با این وجود با بازشدن فرم مشخصات و تغییر یادداشت و ذخیره آن، شناسه سه اثر از چهار اثر انتخاب شده تغییر یافت

امکان استفاده از گزینۀ "ویرایش سطرهای علامت‌گذاری شده" را ندارم که احتمالا به دسترسی مربوط می‌شود. سئوالم این است که چرا شناسه دو سطر 22 و 23 تغییر یافت با اینکه فقط سطر 21 تحت مکان‌نما انتخاب شده است ولی شناسه سطر 28 تغییری نکرد.

با سپاس و احترام 

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    29 آبان 1397 14:29

سلام، 

آنچه اتفاق افتاده اصولا "ویرایش گروهی" نبوده است. اصولا ویرایش گروهی برای سازماندهی اطلاعات ما کار نمی‌کند و شما باید آنرا ندیده بگیرید! به عبارت دیگر باید مشخصات هر یک از آثار را به طور مستقل تغییر دهید.

اما چرا با یک تغییر، شناسه اصلی سه اثر شما تغییر کرد. علت آنست که از یک شناسه واحد به عنوان شناسه اصلی هر سه اثر استفاده شده است. به بیان دیگر شما تنها عبارت یک شناسه را تغییر داده‌اید اما چون از این شناسه سه بار برای سه اثر مختلف استفاده شده بود با این وضعیت مواجه شدید. اثر چهارم از شناسه دیگری استفاده می‎کند و در این ویراش بدون تغییر باقی می‌ماند. 

در بسیاری از سیستم‌ها شناسه‌ها (نام‌ها / عناوین / شماره‎گذاری‌ها و ...) تنها محتویات یک فیلد هستند و وجودشان به وجود رکورد متناظر وابسته است. یعنی بدون وجود رکورد مربوطه امکان وجود ندارند. در سی.داک.سی.آر.ام و ققنوس شناسه‌ها خود موجودیت‌های مستقلی هستند که بدون "استفاده کننده" هم امکان حیات دارند. روی دیگر این سکه آنست که ممکن است "بیش از یک استفاده کننده" هم برای آنها وجود داشته باشد که مورد شماست.

به نظر می‌رسد که در این مورد شما مایل هستید که هر سه اثری که از شناسه واحد استفاده می‎کنند کماکان با یک عبارت واحد (متفاوت) بازنمایی شوند. برای این کار کاری که انجام دادید کافی است (برای اثر چهارمی هم باید یک ویرایش جداگانه انجام دهید). اما اگر نمی‌خواهید چنین باشد لازم است برای هر اثر که برای آن عبارت دیگری لازم دارید شناسه جدیدی درج کنید و شناسه (مشترک) فعلی را از فهرست شناسه‌های آن حذف کنید (گویی که از ابتدا مثل اثر چهارم شناسه خاص خود را داشته است).

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    29 آبان 1397 14:43

ممنونم از توضیحات شما.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    11 آذر 1397 10:24

سلام،

فکر می‌کنم به زودی به نسخه 4.0 ققنوس دسترسی خواهیم داشت چون الان با این پیغام مواجه شدم.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    11 آذر 1397 15:09
    سلام روز بخیر
    امروز سرور و کلاینت ققنوس بروزرسانی شد بنابراین شما می‌توانید با دریافت نسخه 4.0 کلاینک ققنوس از صفحه مربوطه در پورتال به ادامه عملیات خود بپردازید.

با سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    11 آذر 1397 15:38

سلام و وقت بخیر

ممنونم از پاسخ شما. تبریک و خسته نباشید عرض می‌کنم. نسخه جدید را دریافت کردم.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    11 آذر 1397 16:47
    حالا با نسخه جدید باید جواب بعضی از سوالهایتان را راحتتر از نسخه وب ققنوس بدست آورید. به عنوان نمونه نمای تخصصی فعالیت کاوش ثبت شده در سیستم را از این آدرس می‎توانید بدست آورید. البته چون اطلاعات شما به طور عمومی منتشر شده طبیعتا باید آنجا هم از نام کاربری خودتان استفاده کنید:

http://qoqnus.nosa.com/NH...9b&k=419&v=4

امیدوارم مفید باشد

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    11 آذر 1397 23:07

سلام،

ایده "نمای تخصصی" تحت وب، بسیار عالی است و قطعا مفید خواهد بود. البته کمی طول می‌کشد تا با نسخه تحت وب آشنا شوم. کلاینت ویندوزی ققنوس هم مزایای خودش را دارد و علاقه‌مندم که در این نسخه هم تغییرات پایگاه را دنبال کنم. 

بله، اطلاعات پایگاه وشنوه به صورت عمومی منتشر نشده و با نام کاربری توانستم اطلاعات را مشاهده کنم. برای دریافت پاسخ سئوالات باز هم مصدع خواهم شد و زحمت می‌دهم.

بسیار سپاسگزارم از زحمات شما.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    12 آذر 1397 10:41
    امیدوارم مورد استفاده واقع شود. برنامه ققنوس و نسخه وب مکمل هم هستند. در هر کدام ویژگی‌هایی هست که در دیگری یافت نمی‌کنید. بنابراین هیچکدام جایگزین دیگری نمی‌شود. مثلا همین نمای تخصصی که اشاره کردید برای نسخه وب پیش‌بینی شده است. اما از نسخه وب نمی‌توانید ورود اطلاعات انجام دهید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    16 دی 1397 19:59

سلام،

هنگام جستجو در پایگاه مستندات "روش تولید" و مشاهده نتایج بازیابی شده برای شناسه "forged" می‌خواستم مشخصات سرگروه این شناسه یعنی "Metal technique" را ببینم. شناسه آن را پیدا کردم ولی متوجه نشدم که چرا عنوان محاوره آن "مشخصات الفبا نوشتار" است.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    17 دی 1397 09:49
    سلام روز خوش

ممنون از دقت و توجه شما در حال حاضر با طراحی یک "محاوره مشخصات " جدید مشکل برطرف شده است.

لطفا مجدد بررسی نمایید.

با سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    17 دی 1397 09:54

سلام و وقت بخیر،

ممنونم از پیگیری و پاسخ شما.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    18 دی 1397 00:13

سلام،

واژه "clay" را از فایل اکسلی که داشتم کپی، و در محاوره شرایط ماده سازنده وارد کردم و جستجو انجام شد. این پیغام را مشاهده کردم. بعد از واژه clay یک فاصله اضافه وجود دارد که در تصویر هم مشخص است. من با تایپ واژه، به نتیجه رسیدم و فکر نمی‌کنم آن space بعد از واژه دلیل دریافت این پیغام باشد ولی صرفا برای گزارش آنچه مشاهده کردم این پست را می‌فرستم.

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    18 دی 1397 11:12
    بله. اشکال کوچکی وجود دارد که شما به کشف آن کمک کردید. در نسخه بعد اصلاح خواهد شد.

ممنون از گزارش شما.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    18 دی 1397 11:19

سلام، 

ممنون از پاسخ شما.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    22 دی 1397 09:38
    ارسال توسط Niknia در 18 دی 1397 00:13

سلام،

واژه "clay" را از فایل اکسلی که داشتم کپی، و در محاوره شرایط ماده سازنده وارد کردم و جستجو انجام شد. این پیغام را مشاهده کردم. بعد از واژه clay یک فاصله اضافه وجود دارد که در تصویر هم مشخص است. من با تایپ واژه، به نتیجه رسیدم و فکر نمی‌کنم آن space بعد از واژه دلیل دریافت این پیغام باشد ولی صرفا برای گزارش آنچه مشاهده کردم این پست را می‌فرستم.

با سپاس و احترام

سلام،

این پیغام را زمان ورود به پایگاه وشنوه، اگر از Shift استفاده نکنم، هم دریافت کردم.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    22 دی 1397 15:26
    خطایی که اینجا به آن مواجه شدید خطای عدم دسترسی بوده است. چون تلاش می‌کردید به عنوان کاربر مهمان به پایگاه خودتان وصل شوید که مجاز نبوده است. فقط تا چند ساعت دیگر این پیغام نادرست را به عنوان خطا دریافت خواهید کرد. پس از آن با پیام خطای مناسب‌تر مواجه خواهید شد.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    22 دی 1397 15:36
    سلام،
    بله، چون پیغام تغییر یافته بود، اطلاع دادم.
    با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    22 دی 1397 19:03
    متشکرم از گزارش شما

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    22 دی 1397 21:26

سلام،

ممنونم از پاسخ و پیگیری شما. پیغامی که فرمودید را دریافت کردم.

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    12 بهمن 1397 21:34

سلام،

هنگام استفاده از امکان درج شناسه‌های جهانی، در این مورد جستجوی iran در FAST، مدخلهایی غیر از اسامی اشخاص بازیابی نمی‌شود. من می‌خواستم این شناسه را اضافه کنم. ممنون می‌شوم راهنمائی فرمائید.

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    13 بهمن 1397 10:58
    سلام،

بله فقط بخشی از FAST که به کنش‌گران اختصاص دارد در سیستم مورد توجه قرار گرفته است و در آن حوزه به شما کمک می‌کند. برای دیگر موارد می‌توانید به طور دستی url مورد نظر را در شناسه‌های موجودیت وارد کنید. این url در پایین همان صفحه که پیوست کرده‌اید آمده است. اما اصولا FAST مرجعیتی برای اطلاعات جغرافیایی ندارد و بیشتر از همان منظر که به آن پرداخته شده مورد توجه است.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    13 بهمن 1397 11:03

سلام،

ممنون از توضیح شما. به این ترتیب بهتر است این اطلاعات را وارد نکنم.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    14 بهمن 1397 13:37

سلام،

آیا هنگام جستجوی مقادیر امکان استفاده از کاراکتر dash در باکس جستجو وجود ندارد؟ برای جستجوی عبارتی مانند "2004-2005" نمی‌توانستم dash را تایپ کنم. البته با copy+paste این عبارت توانستم جستجو را انجام دهم. فکر می‌کنم این کاراکتر در ققنوس معنای خاصی داشته باشد.

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    14 بهمن 1397 14:06
    سلام،

بله حق با شماست دو کاراکتر - و + در این موقعیت قابل استفاده نیستند. نه به خاطر داشتن معنای خاص بلکه از سر اشکال. برطرف خواهند شد. ممنون از گزارش وضعیت

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    14 بهمن 1397 14:10

سلام و سپاس از پیگیری و پاسخ شما.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    15 بهمن 1397 11:49

سلام،

هنگام درج دو مقدار همزمان و پیش از ذخیره نکردن مقادیر، آیا امکان جا به جایی شناسه‌ها وجود ندارد؟

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    16 بهمن 1397 15:20

سلام،

نمی‎دانم چقدر این موضوع اهمیت داشته باشد ولی باعث شد من چندبار خطا کنم:

هنگام درج یادداشت جدید، نشانگر ماوس روی یادداشت شناسه قبلی می‌ماند و باید حواسم باشد که روی «یادداشت جدید» کلیک و آن را ویرایش کنم.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    17 بهمن 1397 09:07
    سلام،

بله مطلوب اینست که بعد از درج، سطر جدید تحت مکان‌نما قرار گیرد.

متشکرم

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    17 بهمن 1397 09:27

سلام،

ممنون از پاسخ شما.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    21 بهمن 1397 10:36

سلام،

لطفا این تصویر را که مربوط به نحوه نمایش یادداشت پایگاه مستند CIDOC CRM و این تصویر را که مربوط به محاوره درج یادداشت در پایگاه وشنوه است؛ ملاحظه فرمائید.

می‌دانم که پایگاه وشنوه کلا فارسی است و اطلاعات متنی راست‌چین نمایش داده می‌شود؛ ولی سؤالم این است که آیا پایگاه مستند CIDOC CRM، کلا انگلیسی است که یادداشت‌های موجودیت‌های آن با وجود اینکه عنوان فیلد یادداشت فارسی است، متنش چپ‌چین نمایش داده می‌شود؟

نکته دوم: فکر می‌کنم در محاوره درج یادداشت جدید هم نمی‌توان کاراکترهای + و - را درج کرد. همچنین اگر برای copy، cut و paste از کلیدهای میانبر مثل ctrl+v و غیره استفاده نکنیم و روی خود متن انتخاب شده کلیک راست کنیم و بعد از منوی بازشده هر یک از این functionها را انتخاب کنیم، آنچه دلخواهمان است اتفاق نمی‌افتد. مثلا با cut کردن یک کلمه، کل متن موجود، cut می‌شود نه فقط کلمه منتخب و غیره.

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 بهمن 1397 10:53
    سلام،

در مورد چپ‌چین شدن تفاوت در تعریف فرم است. پانویس‌ها می‌توانند به صورت چپ‌چین، راست‌چین یا خودکار تعریف شوند. در وضعیت خودکار محتوای متن جهت را تعیین می‌‎کند. در صورتی که بفرمایید کدام مد نظر شماست می‎توان فرم را به دلخواه شما تعریف کرد.

در مورد مشکل cut و paste حق با شماست در هنگام استفاده از منو رفتار همان است که اشاره کردید. این رفتار از ویندوز به ما به ارث رسیده. اگر از shortcutها استفاده کنید نتیجه درست است. به هر حال جای بررسی دارد.

متشکرم

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 بهمن 1397 13:28

سلام،

خیلی ممنونم از توضیحات شما. فکر می‌کنم با توجه به دو زبانه شدن محتوای پایگاه، وضعیت خودکار بهتر باشد.

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 بهمن 1397 13:38
    البته وضعیت‌هایی که عرض کردم مربوط به نمایش‌هایی است که مثلا در پانویس فهرست‌ها ظاهر می‌شود. الان دقت کردم به این موضوع که تصویری که شما ارسال کرده‌اید به ویرایش مربوط است. محاوره ویرایش فقط وضعیت راست‌چین را دارد. اما همین یادداشت اگر جایی برای نمایش ظاهر شود می‎تواند وضعیت خودکار داشته باشد. برای این کار باید فیلدی مثل "یادداشت تولید یا مرمت اثر" به فهرست اضافه شود آیا همین مورد نظر است؟

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 بهمن 1397 13:46
    البته یاد آوری کنم که در وضعیت ویرایش همواره به ترکیب کلید Ctrl+Left Shift و یا Ctrl+Right Shift می‌توانید جهت محتوای در حال ویرایش را به جهت دلخواه تغییر دهید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 بهمن 1397 13:47

سلام،

منظورم همان قسمت اول فرمایش شما بود که فقط وضعیت راست‌چین امکان‌پذیر است.

ممنونم

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    23 بهمن 1397 13:49
    ارسال توسط حجتی در 23 بهمن 1397 13:46
    البته یاد آوری کنم که در وضعیت ویرایش همواره به ترکیب کلید Ctrl+Left Shift و یا Ctrl+Right Shift می‌توانید جهت محتوای در حال ویرایش را به جهت دلخواه تغییر دهید.

سلام،

بله. ولی فقط تا پیش از ذخیره کردن این امکان وجود دارد. البته هنگام ترجمه همین امکان خیلی کمکم کرد.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    28 بهمن 1397 12:18

سلام،

نتوانستم شناسه ویکی‌پدیای کنش‌گری با نام «رسول وطن‌دوست» را از طریق امکان جستجوی شناسه‌های جهانی ققنوس درج کنم. نمی‌دانم شناسه این مستند را چطور از ویکی‌پدیا بازیابی و دستی وارد کنم. ممنون می‌شوم در صورت امکان راهنمائی فرمائید.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    28 بهمن 1397 17:06

این خطا را به دلیل کمبود منابع پردازشی ایجاد شده است. متاسفانه فعلا راهی جز انتظار برای بهبود وضعیت منابع در اختیار نداریم. البته به هر روش خارج از سیستم که بتوانید به شناسه مورد نظر دست پیدا کنید می‌توانید آنرا به صورت دستی به اطلاعات اضافه کنید. ابزار ارائه شده را آزمایشی، کمکی و در دست تکمیل تصور کرده و آنرا تنها راه برای تعیین شناسه تصور نفرمایید. همانطور که در مورد دیگر شناسه‌ها چنین عمل می‎کنید.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    28 بهمن 1397 17:29
    خسته نباشید،
    ممنونم از پاسخ شما.

بله حق با شماست. منظورم از این پرسش، یادگیری نحوه یافتن شناسه این مستند در ویکی پدیا بود که چند وقتی است جستجو می‌کنم تا بتوانم دستی این شناسه را درج کنم.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    29 بهمن 1397 19:57

سلام،

اگر URI زیر را درج کنم، شناسه درستی برای این مستند ویکی‌پدیا است؟ از این صفحه اطلاعاتی درباره نحوه درج آن پیدا کردم.

https://www.wikidata.org/entity/Q56366314

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    30 بهمن 1397 09:25
    سلام،

بله این مقدار درستی است به شرط آنکه https را به http تبدیل کنید. این عبارت هم نقش آدرس یک صفحه و هم نقش شناسه یکتا را بازی می‌کند. در نقش آدرس با یا بدون s به یک صفحه خواهید رسید اما در نقش شناسه یکتا، بودن یا نبودن s کاملا اهمیت دارد.

باید عبارت را ثبت کنید تا پس از آن معلوم شود که آیا ققنوس با دانستنی فعلی خود می‌تواند با تکیه به این دانسته جدید اطلاعات تکمیلی برای موجودیت شما دست و پا کند یا خیر.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    30 بهمن 1397 09:36

سلام،

خیلی ممنونم از توضیحات شما. 

قانون دوم داده‌های پیوندی Tim Berners-Lee:

Use Http URIs so that people can look up those names

-----------------------

URI را درج کردم ولی اطلاعات تکمیلی در نسخه وب اضافه نشد. 

با سپاس و احترام فراوان

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    30 بهمن 1397 10:14
    کافی است به ققنوس زمان بدهید. با تکمیل دانستنی‌های ققنوس این اطلاعات ظاهر خواهند شد.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    30 بهمن 1397 10:22

سلام،

حتما. مرسی

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    30 بهمن 1397 14:10

سلام،

ممنون می‌شوم اگر لطف بفرمائید و این شناسه را حذف نمائید.

http://qoqnus.nosa.com/re...ce/nik/n5/dimension1

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    30 بهمن 1397 15:19
    ارسال توسط Niknia در 30 بهمن 1397 14:10

سلام،

ممنون می‌شوم اگر لطف بفرمائید و این شناسه را حذف نمائید.

http://qoqnus.nosa.com/re...ce/nik/n5/dimension1

با احترام

سلام،

ببخشید، لازم نیست حذف شود، خطا را پیدا، و اصلاح کردم.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    08 اسفند 1397 15:20

سلام،

هنگام درج فعالیت کشف برای n101، این پیغام خطا را دریافت می‌کنم. سپاسگزار می‌شوم در صورت امکان راهنمائی فرمائید.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    11 اسفند 1397 11:49
    سلام،

از آنجا که هیچگاه از این فیلد برای ورود اطلاعات استفاده نکرده بودیم تعریف آن کامل نشده بود. حالا می‌توانید از آن استفاده کنید. به یاد داشته باشید که باید نوع موجودیت را E7 انتخاب کنید و همچنین EX_Discovery را هم به آن نسبت دهید.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    11 اسفند 1397 11:54
    به اشتباه در پست قبل محاوره برای درج تنظیم شده بود. در حالی که انتخاب مورد نظر است. محاوره در حال حاضر برای انتخاب دوباره تغییر کرد. حالا می‌توانید فعالیت کشف مورد نظر  را از فهرست فعالیت‌های کشف انتخاب کنید.

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    11 اسفند 1397 12:37

سلام،

خیلی ممنونم از لطف و زحمات. فعالیت کشف مربوط به شیء n101 را درج کردم. فقط درج نوع اثر و تصویر آن باقی مانده است. برای درج آن عجله‌ای ندارم، هر زمان که دوستان فرصت داشتند، ممنون می‌شوم این دو را هم لطف کنند و اضافه فرمایند. 

نوع اثر: textile

تصویر n101

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    11 اسفند 1397 17:20

سلام،

فرم ورود اطلاعات اثر به روز و تصویر هم بارگذاری شد. می‌توانید ورود اطلاعات نوع اثر و همینطور تصویر را انجام دهید.

موفق باشد.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    11 اسفند 1397 18:00

سلام،

ممنونم از زحمات. اطلاعات تصویر را روزآمد کردم.

با احترام و سپاس فراوان

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    02 مرداد 1398 03:35

سلام،

در مورد نحوه کارکرد گزارش‌ها از نسخه وب ققنوس سؤالی داشتم. می‌خواستم با مراجعه به یک روش تولید مثلا (fired) در پایگاه داده وشنوه و گزینۀ گزارش‌ها به ترتیب همۀ نمونه‌های آثاری که با این روش تولید شده‌اند را ببینم و همینطور سایر گزارش‌های موجود در فهرست را امتحان کنم اما با انتخاب «همه -- نمونه‌ها» به این صفحه می‌رسم. می‌دانم که می‌شود از طریق مرور مقوله‌های اشیاء و غیره (در بالای صفحه) و ایجاد محدودیت، فهرست موردنظر را مشاهده کرد ولی می‌خواستم کارکرد این گزارش‌ها را امتحان کنم.

با احترام و سپاس فراوان

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    05 مرداد 1398 10:07
    سلام،

گزارش "همه -- نمونه‌ها" در واقع گزارش ساده‌ای استک که فهرست مقادیری که از P2B موجودیت حاصل می‌شود را به دست می‌دهد و برای هر E55ای ظاهر می‌شود. موجودیت انتخاب شده شما از جنس تکنیک است که در چنین رابطه‌ای به کار نرفته است و از طریق P32B درگیر می‎شود. به همین خاطر این فهرست خالی است. برای منظور شما همانجا گزارش "اشیاء -- آثار" پیش‎بینی شده است.

قبول دارم که عنوان‌هایی که برای گزارش‌ها در نظر گرفته شده، بعضا به خاطر در دست نبودن ترجمه مناسب، ممکن است ماموریت گزارش را به خوبی افشا نکند. به دنبال عبارت‎های مناسب‌تر هستیم.

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    05 مرداد 1398 12:48

سلام،

ممنونم از توضیح شما.

انتخاب معادل‌های فارسی در چند واژه واقعا کار ساده‌ای نیست و درگیرش هستم.

با احترام و سپاس فراوان

---