انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 02 دی 1399 15:49 توسط Niknia
مرحله 3. درج محدوده و فرم‌ها
11 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
01 دی 1399 09:33

سلام

در این مرحله باید محدوده مورد نیاز را درج کنید و سپس فرم‌های مورد نیاز را ایجاد نمایید. 

1. در صفحه تنظیمات محدوده و فرم‌ها را انتخاب کنید. 

2. در بالای صفحه بر روی رده کلیک کنید و رده آثاری که فراخوانی کردهاید (E71) را انتخاب کنید.

3. یک محدوده با این شرط ایجاد نمایید. پس از نوشتن عنوان بر روی مشخصات محدوده کلیک و سپس از کادر سمت چپ تیک اول یا فعلا 7 مورد را تیک بزنید و تصویب نمایید.(فایل پیوست 14)   

پس از درج محدوده اطلاع دهید تا مرحله درج فرم‌ها را شروع کنیم.

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    01 دی 1399 09:54

سلام،

محدوده درج شد. ممنون از لطف شما.

لطفا برای انجام مرحله بعد راهنمایی بفرمایید.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    01 دی 1399 10:09

سلام 

به برگه فرم فهرستی رفته و یک فرم فهرستی درج کنید. در فهرستی اصلی فرم، چهریزه شناسه اصلی را درج نمایید تا آثار نمایش داده شود. در ناحیه پانویس هم P1F.is_identified_by را درج نمایید تا هر دو شناسه اثر را نمایش دهد.

در برگه محاوره شرایط هم یک فرم ایجاد کنید و چهریزه P1F.is_identified_by را درج نمایید تا بتوان با شناسه، اثر مورد نظر را جستجو کرد.

فرم مشخصات و ویرایش را هم میتوانید درج کنیدو چهریزه P1F.is_identified_by را در آن فرمها هم اضافه کنید.

موفق باشید.  

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    01 دی 1399 14:47

سلام،

1. چهریزه شناسه اصلی را به فهرست اصلی فرم اضافه کردم ولی به پانویس نتوانستم اضافه کنم. با درگ کردن می‌ترسم که کل محتوای فرم حذف کند.

2. در برگه‌های محاوره شرایط، مشخصات و ویرایش چهریزه P1F را اضافه کردم ولی فکر کنم کل محتوای فرم حذف شد.

ممنون می‌شوم بررسی و راهنمایی بفرمائید.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    01 دی 1399 15:28

سلام

1. چهریزه یادداشت نمایش را به جای شناسه اصلی اضافه کرده‌اید اشتباه است. به ناحیه پانویس ارتفاع بدهید و سپس یک تقسیم ناحیه اضافه کنید و در آخر P1F را داخل یکی از سطرهای تقسیم ناحیه اضافه کنید. 

2. درست است محتوای فرم حذف نشده. پیشنهاد می‌شود برای P1F عنوان در نظر بگیرید و همچنین اندازه فرم‌های (شرایط، مشخصات و ویرایش) را کوچکتر کنید.

موفق باشید.   

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
    صفحه 1 از 3123 > >>