انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 02 تیر 1400 18:38 توسط Ghasemi
مرحله 8. نوع اثر
17 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
01 بهمن 1399 12:10

سلام،

برای درج نوع آثار میراث فرهنگی ناملموس، مستندی پیدا نکردم. 

در نتایج جستجوی گوگل این عنوان «3210 Unesco Intangible Cultural Heritage List» را دیدم ولی هنوز موفق نشدم آن را باز کنم.

خودم در حال تهیه فهرستی بر مبنای پنج دسته اصلی کنوانسیون و بررسی عناوین آثار هستم ولی به نظرم قابل استناد نیست. آیا دوستان از وجود مستند احتمالی (داخلی یا خارجی) در این حوزه اطلاع دارد؟ ممنون می‌شوم در صورت داشتن اطلاع راهنمایی بفرمایید.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    04 بهمن 1399 10:22

سلام

ممکن است در پایگاه (Art & Architecture Thesaurus) اطلاعاتی وجود داشته باشد که مدنظر شما و قابل استفاده برای این پایگاه باشد.

این پایگاه در برگه پایگاه داده‌های مستندات قرار دارد و همچنین می‌توانید از نسخه وب آن کمک بگیرید. نمونه‌هایی مانند Dance، Ceremonial و... موجود است که شاید بتوان از آن‌ها استفاده کرد.

موفق باشید. 

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    05 بهمن 1399 09:18

سلام،

ممنونم، بله قطعا این مستند مفید خواهد بود. همین مستند سرنخی شد تا بیشتر در مستندات گتی جستجو کنم. فهرست خودم که تمام شد، به اشتراک می‌گذارم تا در مورد آن تصمیم بگیریم.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    01 اردیبهشت 1400 09:46

سلام،

برای درج نوع اثر برای آثار آن طور که متوجه شدم فعلا میراث فرهنگی همان دسته‌بندی کلی کنوانسیون را درنظر دارد. بررسی آثاری که فعلا در اختیارم هست را من تا نیمه انجام دادم و سطح سوم دسته‌بندی ام ناقص است. بنابراین فکر می‌کنم فعلا همین دسته‌بندی کلی را در پایگاه درج کنیم تا به امید خدا دسترسی به کل آثار فراهم شود.

ممنون می‌شوم برای انجام این مرحله راهنمایی بفرمایید.

با احترام

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    01 اردیبهشت 1400 10:19

سلام 
    دو فایل برای شما ارسال می‌شود با نام BMP1 و BME1 آن‌ها را در پایگاه فراخوانی کنید. پس از آن ادامه کار را انجام میدهیم .

موفق باشید.

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
    صفحه 1 از 41234 > >>