انجمن‌های پشتیبانی

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 31 تیر 1396 16:14 توسط  Ghasemi
پس از انجام عمل جستجو، چگونه می‌توان به محاوره مشخصات روش تولید دسترسی پیدا کرد و به کمک آن اقدام به مطالعه آثار نمود؟
 0 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها


کاربر ارشد


کاربر ارشد


--
31 تیر 1396 16:14

   

  برای دسترسی به محاوره مشخصات روش تولید، پس از انجام عملیات جستجو، محاوره مشخصات اثر را باز کنید. نحوه دسترسی به این پنجره در پست دسترسی به مشخصات نوع اثر به طور کامل توضیح داده شده است.
  بعد از باز شدن پنجره "محاوره مشخصات اثر" به شکل زیر تمامی مشخصات مربوط به اثر را می‌توانید ملاحظه نمایید. با کلیک بر روی هر یک از لینک‌ها در این محاوره، مشخصات کامل‌تری از ویژگی‌های اثر فوق بدست می‌آید که برای مشاهده محاوره مشخصات روش تولید کافی است برروی لینک روش تولید کلیک نمایید.
  با کلیک بر روی Painted به عنوان روش تولید می‌توان به فرم محاوره موردنظر دسترسی پیدا کرد.

  لازم به ذکر است باتوجه به طراحی فرم‌های انجام شده در هدیه ققنوس راهی برای دسترسی مستقیم به محاوره مشخصات روش تولید وجود ندارد. بنابراین دسترسی به محاوره موردنظر تنها از طریق محاوره مشخصات اثر که نحوه‌ دسترسی به آن قبلاً توضیح داده شده است، امکان‌پذیر است.
  محاوره "مشخصات روش تولید" شامل اطلاعاتی مربوط به روش تولید آن اثر همانند تعداد آثار، یادداشت مربوطه، زیرگروه‌ها و سرگروه‌ها است. (همانند شکل زیر):
  این محاوره برای روش تولید painted نشان داده شده است.

  در بالای این محاوره تعداد آثار(#آثار) موجود در سیستم  که به طور مستقیم متعلق به painted هستند و یادداشت مربوط به این روش تولید نمایش داده شده است.
  در پایین این ناحیه دو برگه وجود دارد:
  زیرگروه‌ها سطوح پایین‌تر از روش تولید یعنی روش‌های جزئی‌تر را فهرست می‌کند مانند cold-painted که جزئی‌تر از painted است.
  سرگروه‌ها سطوح بالاتری از روش تولید یعنی روش کلی‌تر را فهرست می‌کند مانند pigmented که کلی‌تر از painted است.  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.