انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 13 خرداد 1399 07:42 توسط Niknia
معرفی پروژه
32 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
12 اسفند 1397 19:34

سلام،

12 اسفند 1397، روز خیلی خوبی برای من شد. خیلی ممنونم از لطف و زحمات شما. تنها کار خیلی کوچکی که به ذهنم رسید این بود که خاطره این روز را در قالب توئیت در توئیتر ثبت کنم و قدردانی خیلی کوچکی از شما داشته باشم.

با آرزوی شادمانی و سلامتی برای همگی شما گرامیان

با سپاس و احترام فراوان

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
12 اسفند 1397 20:03
سلام،

ممنون از لطف شما. من و همکارانم هم خوشحالیم که در به ثمر رسیدن تلاش‌های شما سهمی داشته‌ایم. این میوه دلچسب آهستگی و پیوستگی است. امیدواریم بقیه فرآیند را هم با خوبی و موفقیت به پیش ببرید. چقدر شیرین است اگر که بعدها این روز را نه فقط به عنوان روز به ثمر نشستن تلاش این چند ماه، بلکه به عنوان روز آغاز موفقیت‌های آتی به یاد بیاورید.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
12 اسفند 1397 20:11

سلام،

دقیقا همینطور است که می‎فرمائید و این را هم اضافه کنم که اگر چیز ارزشمندی را دقیقا در همین تاریخ (روز و ماه مشابه) از دست دادم، باید انتظار اتفاق ارزشمندتری را می‌کشیدم که خوشبختانه با کمک شما رخ داد.

با احترام و سپاس فراوان

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 مرداد 1398 13:37

سلام،

لطفا نمودار کلی که برای پروژه NIK رسم کردم را ملاحظه بفرمائید. برای اینکه نمودار خیلی شلوغ نشود، رده‌های پائین‌تر E39 را درج نکردم. آیا در قسمت E7 (آبی رنگ سمت چپ) درج مشخصه‌های مربوط به تولد و مرگ برای E39 خیلی اشتباه است؟

با احترام و سپاس فراوان

NIKProjectDiagram_Final.rar

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 مرداد 1398 13:59
سلام،

اگر بخواهیم بگوییم درست است که نیست. اشکال هم از همان درج نکردن رده‌های پایین‎تر حاصل شده است. پیشنهاد من اینست که اگر بناست نمودار کلی باشد و مخاطب پیشتر با جزییات آشنا شده و از این نمودار تنها مثل reference استفاده می‎کند، آن‌هایی که درج نکرده‌اید را هم اضافه کنید. به هر حال این نمودار به اندازه کافی شلوغ هست و با این حذف کردن از شلوغی آن کم نمی‎کنید پس بهتر است ناقصش هم نکنید.

فکر کنم اشکالات دیگری هم در نمودار هست مثلا در یک مورد که من بلافاصله با آن مواجه شدم،  E73 شیء اطلاعاتی در بالای نمودار رابطه‌ای از نوع P4 با E52 بازه زمانی دارد که به نظرم  درست نباشد. همینطور رابطه‌های دیگری از نوع P14 و P7.

موفق باشید

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 3 از 7 << < 12345 > >>