انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 13 خرداد 1399 07:42 توسط Niknia
معرفی پروژه
32 پاسخ
مولف پيغام ها


کاربر ارشد


کاربر ارشد


--
15 مرداد 1398 16:16

سلام،

خیلی ممنونم از راهنمائی شما.

لطفا فایل جدید را ملاحظه بفرمائید. ممنون می‌شوم اشکالات دیگر را هم بفرمائید تا اصلاح کنم.

یادداشت‌ها را هم حذف کردم. 

با سپاس و احترام فراوان

NIKProjectDiagram_Final2.rarکاربر ارشد


کاربر ارشد


--
15 مرداد 1398 23:55

سلام،

لطفا نمودار قبلی را نادیده بگیرید و نمودار پیوست را ملاحظه بفرمائید. برخی اشکالاتم را پیدا و اصلاح کردم. امیدوارم منظور شما را از درج جزئیات بیشتر درست متوجه شده باشم. 

با احترام و سپاس فراوان

NIKProjectDiagram_Final3.rarکاربر ارشد


کاربر ارشد


--
16 مرداد 1398 10:21
سلام،

ظاهرا من با پیشنهاد اضافه کردن جزییات شما را حسابی به دردسر انداختم. چون کنش‌گران جزییات زیادی دارند. احتمالا شما هم به همین دلیل از ابتدا قصد داشتید که آن‌ها را خلاصه بیاورید.

البته اگر هدف نمایش "کامل" تمام روابط در یک نمودار واحد باشد جز این هم راهی نیست و آنچه که در این شکل آمده درست است. مشکل ظهور چندباره کنش‌گر در کل نمودار است. اگر بنا باشد در هر باز ظهور آن همین جزییات تکرار شود که حتما نشدنی است.

از طرف دیگر اگر بنا را بر این بگذاریم که این جزییات یک بار ظاهر شود و تمام استفاده‌ها به آن پیوند داده شود، آنوقت این انتظار برای تمام موارد دیگر هم ایجاد خواهد شد. مثلا آنوقت نباید بیش از یک مکان در کل نمودار داشته باشید. این نموداری با ساختار متفاوت ایجاد خواهد کرد. ساختاری که اطمینان ندارم در راستای هدف شما از ایجاد این نمودار باشد.

با در نظر گرفتن این موارد پیشنهاد من اینست که از همین نمودار استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید که اندکی تقریب در کار هست.

موفق باشیدکاربر ارشد


کاربر ارشد


--
16 مرداد 1398 10:31

سلام،

نه، اتفاقا خیلی هم خوب شد. خیلی ممنونم از شما. باعث شد کل نمودارها را یک بار دیگر چک کردم (فکر کنم تا الان چهار بار چک کرده‌ام) ولی جهت برخی از مشخصه‌ها اشتباه رسم شده بود، به دلیل اینکه اول B و F را در نمودارها می‌نوشتم و هنگام برداشتن این حروف، دقت نکرده بودم که جهت پیکان را باید اصلاح کنم. 

قبل از این نمودار، در متن، جدولی رسم کرده‌ام و به تفکیک رنگ و فازهای پیاده‌سازی (البته گفتند بنویسم مرحله!) برچسب تمام مشخصه‌ها و رده‌هایی که در نمودار استفاده شده را نوشتم. این نمودار تصویر آن جدول است و البته نشان می‌دهد که (به طور کلی) در نهایت هنگام پیاده‌سازی کدام مشخصه‌ها و رده‌ها در نهایت موردنظر قرار گرفته است.

اگر بازهم به نظرتان ایراد مفهومی دارد لطفا بفرمائید، می‌توانم اصلاحش کنم. ممنونم.

با احترام و سپاس فراوانکاربر ارشد


کاربر ارشد


--
18 شهریور 1398 20:38

سلام،

به امید خدا، شنبۀ هفتۀ آینده جلسه دفاع از رساله‌ام برگزار می‌شود. اطلاعات مربوط به جلسه به شرح زیر است. همچنین پوسترهای فارسی و انگلیسی آگهی دفاع پیوست شده‌است. 

از همین جا دعوت می‌کنم از شما گرامیان که در این جلسه حضور داشته باشید. چنانچه برای شما امکان حضور باشد، بسیار خوشحال می‌شوم تشریف بیاورید و زیارت‌تان کنم.

روز یکشنبه بازهم خیلی تلاش کردم تا تاریخ برگزاری جلسه را تغییر دهم ولی متأسفانه امکان‌پذیر نشد.

با سپاس و احترام فراوان

------------------------------------------------------------------------------------------

 

تاریخ برگزاری جلسه دفاع: شنبه، 23 شهریور 1398

ساعت: 10

آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان خاقانی، نرسیده به خیابان سمیه، ساختمان اداری دانشگاه (ساختمان سمیه)، طبقه هشتم، دفتر مدیران گروه‌ها

Final_PhD_VIVA_Announcement_NKNIA_English3.jpg

Final_PhD_VIVA_Announcement_NKNIA_Persian2.jpg

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 4 از 7 << < 23456 > >>