انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 13 خرداد 1399 07:42 توسط Niknia
معرفی پروژه
32 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
01 مهر 1398 09:03

سلام،

بسیار ممنونم از لطف شما.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
30 مهر 1398 15:51

با سلام،

پیرو پیشنهاد جناب مهندس حجتی برای انجام برخی تغییرات در پایگاه، ممنون می‌شوم چنانچه امکان دارد لطف بفرمائید و دربارۀ انجام این تغییرات در پایگاه اعلام نظر بفرمائید.

1. برای محاورۀ شرایط فکر می‌کنم این فیلدها (رده‌ها) را داریم که می‌توانیم فکر کنیم که به محاوره شرایط جستجو اضافه شوند یا خیر؟

- دورۀ زمانی

- بازۀ زمانی

- مادۀ سازنده

- موضوع

- محل تولید

- محل مرمت

- روش تولید

- روش مرمت

- مرمت‌گر

- موضوع نوشتار

- زبان نوشتار

- الفبای نوشتار

- مالک

- رنگ

- وضعیت

- ابعاد

- سند

2. برای مرور هم فکر می‌کنم مثل پایگاه هدیه: «مطالعۀ ماهیتی»، «مطالعۀ محتوایی» و «مطالعۀ تاریخی» خوب باشد.

3. عنوان برگۀ «آثار» را هم اگر بنویسیم «جستجو/مرور آثار» بهتر نیست؟

با احترام و سپاس فراوان از زحمات

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
01 آبان 1398 16:14

سلام،

فیلدهای مورد نظر شما به محاوره شرایط ، محاوره فهرستی و محاوره مشخصات اضافه شدند.

به غیر از دو فیلد موضوع نوشتار و زبان نوشتار چرا که اطلاعاتی برای موضوع نوشتار و زبان نوشتار دراین پایگاه وارد نشده است.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
01 آبان 1398 16:18
سلام،
ممنونم از زحمات شما.
با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
04 آبان 1398 09:54
ارسال توسط Ghasemi در 01 آبان 1398 16:14

سلام،

فیلدهای مورد نظر شما به محاوره شرایط ، محاوره فهرستی و محاوره مشخصات اضافه شدند.

به غیر از دو فیلد موضوع نوشتار و زبان نوشتار چرا که اطلاعاتی برای موضوع نوشتار و زبان نوشتار دراین پایگاه وارد نشده است.

سلام،

فیلدهای «موضوع نوشتار» و «زبان نوشتار» چند مورد از آثار را برسی کردم. برای برخی زبان و موضوع نوشتار درج شده است. مثلا اثر (n1) زبان نوشتار دارد و اثر (n44) موضوع دارد. ممنون می‌شوم شما هم ملاحظه بفرمائید و اگر اشتباه می‌کنم لطف کنید و راهنمایی بفرمائید.

سپاس و احترام

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 6 از 7 << < 34567 > >>