انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 05 مرداد 1398 12:48 توسط Niknia
سئوالات مربوط به ققنوس
55 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
11 آذر 1397 15:38

سلام و وقت بخیر

ممنونم از پاسخ شما. تبریک و خسته نباشید عرض می‌کنم. نسخه جدید را دریافت کردم.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
11 آذر 1397 16:47
حالا با نسخه جدید باید جواب بعضی از سوالهایتان را راحتتر از نسخه وب ققنوس بدست آورید. به عنوان نمونه نمای تخصصی فعالیت کاوش ثبت شده در سیستم را از این آدرس می‎توانید بدست آورید. البته چون اطلاعات شما به طور عمومی منتشر شده طبیعتا باید آنجا هم از نام کاربری خودتان استفاده کنید:

http://qoqnus.nosa.com/NH...9b&k=419&v=4

امیدوارم مفید باشد

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
11 آذر 1397 23:07

سلام،

ایده "نمای تخصصی" تحت وب، بسیار عالی است و قطعا مفید خواهد بود. البته کمی طول می‌کشد تا با نسخه تحت وب آشنا شوم. کلاینت ویندوزی ققنوس هم مزایای خودش را دارد و علاقه‌مندم که در این نسخه هم تغییرات پایگاه را دنبال کنم. 

بله، اطلاعات پایگاه وشنوه به صورت عمومی منتشر نشده و با نام کاربری توانستم اطلاعات را مشاهده کنم. برای دریافت پاسخ سئوالات باز هم مصدع خواهم شد و زحمت می‌دهم.

بسیار سپاسگزارم از زحمات شما.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
12 آذر 1397 10:41
امیدوارم مورد استفاده واقع شود. برنامه ققنوس و نسخه وب مکمل هم هستند. در هر کدام ویژگی‌هایی هست که در دیگری یافت نمی‌کنید. بنابراین هیچکدام جایگزین دیگری نمی‌شود. مثلا همین نمای تخصصی که اشاره کردید برای نسخه وب پیش‌بینی شده است. اما از نسخه وب نمی‌توانید ورود اطلاعات انجام دهید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
16 دی 1397 19:59

سلام،

هنگام جستجو در پایگاه مستندات "روش تولید" و مشاهده نتایج بازیابی شده برای شناسه "forged" می‌خواستم مشخصات سرگروه این شناسه یعنی "Metal technique" را ببینم. شناسه آن را پیدا کردم ولی متوجه نشدم که چرا عنوان محاوره آن "مشخصات الفبا نوشتار" است.

با احترام و سپاس

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 2 از 12 << < 12345 > >>