انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 29 خرداد 1398 15:35 توسط Niknia
مرحله 7. اندازه‌گیری و ابعاد
54 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
14 بهمن 1397 16:16
    سلام،

فاز بعد به ابعاد و اندازه‌ها اختصاص دارد. اینجا باز هم زمانی که اطلاعات در دسترس باشد با فعالیت‌های اندازه‌گیری مواجه هستیم. اما حدس می‌زنم که این اطلاعات هم در دسترس نباشد. به این ترتیب تنها با خروجی‌ فعالیت‌های اندازه‌گیری درگیر خواهیم بود که همان ابعاد و اندازه‌ها هستند.

با این وصف رابطه هر شیء با اندازه‌های آن از طریق P43 برقرار می‌شود. از این طریق موجودیت‌های E54 اختصاصی برای هر اثر ثبت خواهید کرد به طوری که هر یک از آن‌‌ها یکی از ابعاد اثر را مورد توجه قرار دهد. آنطور که در اطلاعات شما منعکس است شما با ابعادی از نوع طول، قطر و قطر داخلی و انواع آن مواجه هستید. کافی است نوع بعد، مقدار عددی و واحد اندازه‌گیری را در شناسه موجودیتی که ثبت می‌کنید بیاورید مثل: Height: 10 cm

از همکارانم خواهش می‌کنم که فیلد مربوطه را به محاوره ویرایش اثر شما اضافه کنند. همینطور به من لطف می‌کنند و عنوان "روش تولید" را هم به "روش تولید یا مرمت" تغییر می‌دهند.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    14 بهمن 1397 16:29

سلام،

ممنونم از توضیحات شما.

درباره فعالیت اندازه‌گیری به وضوح نمی‌توانیم آنها را از گزارش‌های در دسترس استخراج کنیم. ابعاد اشیاء را هم باستان‌شناسان و هم مرمت‌کاران گزارش کرده‌اند. در هر صورت اطلاعات ابعاد اشیاء را در فایل پیوست مرتب کرده‌ام.

با سپاس و احترام

Dimension and measurment_1st ed.xlsx

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    15 بهمن 1397 09:41
    سلام،

محاوره ویرایش اثر برای درج ابعاد به روز شده است. می‌توانید ابعاد مورد نظر خود را برای اشیاء ثبت نمایید.

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    15 بهمن 1397 11:42

سلام،

خیلی سپاسگزارم از لطف شما و دوستان برای روزآمد کردن محاوره ویرایش اثر و تغییر عبارت "روش‌های تولید". اگر صلاح می‌دانید این عبارت در صفحه اول پایگاه نیز تغییر یابد.

فقط یک سؤال: امکان استفاده از مشخصه‎های P90 و P91 برای این نوع از دانستنی‌ها وجود ندارد؟ یا صرفا برای راحت‌تر شدن فرآیند ثبت اطلاعات این رویه را پیش می‌گیریم

با سپاس و احترام فراوان

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    15 بهمن 1397 12:00

سلام،

برای درج مقادیر تکراری ابعاد، از چه روشی باید استفاده کنم؟ به طور مثال اندازه مورد استفاده برای n4 مشابه n3 است.

با سپاس و احترام

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
    صفحه 1 از 1112345 > >>