انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 29 خرداد 1398 15:35 توسط Niknia
مرحله 7. اندازه‌گیری و ابعاد
54 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 بهمن 1397 15:46

سلام،

تصویر شما وضعیت عجیبی را منعکس کرده است.  اگر امکان دارد لطفا بعد از بازخوانی تصویر مجددی تهیه بفرمایید تا بعد به اصل موضوع برسیم. در این تصویر فیلد شناسه زیر dimension ظاهر شده است اما مقدار ندارد.

متشکرم

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 بهمن 1397 15:59

سلام،

لطفا این تصویر و این تصویر را ملاحظه فرمائید. امیدوارم خطای خیلی بدی انجام نداده باشم.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 بهمن 1397 18:04

سلام،

نه اشتباهی نیست و این شکل وضعیت درست را نشان می‌دهد. البته شما url را شناسه اصلی dimension قرار داده‌اید که احتمالا تصمیم نهایی نبوده است. شناسه دیگر به عنوان شناسه اصلی گزینه بهتری به نظر می‌رسد. توجه دارید جز اینجا، یعنی محاوره ویرایش، هر جای دیگر شما dimension خود را تنها با شناسه اصلی خواهید دید که لابد خواناترین آنها را انتخاب می‌کنید.

در واقع شما خطایی را که قرار بود در مورد آن صحبت کنیم رفع کرده‌اید. حالا شما اثری ثبت کرده‌اید که دو بعد از ابعاد آنرا مورد توجه قرار داده‌اید. برای هر یک از این ابعاد هم دو شناسه در نظر گرفته‌اید و این اطلاعات کافی است.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 بهمن 1397 18:13
با نکته‌ای مواجه شدم که بد ندیدم در مورد آن کمی صحبت کنیم. اگر به فهرست شناسه‌های پایگاه مراجعه کنید و به شناسه‌های مربوط به dimensionها توجه کنید (مثلا آن‌ها که حاوی کلمه centimeter هستند)، مواردی را مشاهده می‌کنید که برای شناسایی بیش از یک dimension مورد استفاده قرار گرفته است. استفاده مجدد از یک شناسه کار نادرستی نیست و در مواردی کاربردهای مشخصی هم دارد. اما باید با مقتضیات آن آشنا باشید. توجه داشته باشید که اگر عبارت این شناسه، مثلا عدد اندازه آن را تغییر دهید، "تمام" dimensionهایی که از آن استفاده کرده‌اند عدد متفاوتی را نشان خواهند داد. بسته به استفاده شما ممکن است این منظور شما باشد یا نباشد. به هر حال خواستم توجه شما را به آن جلب کنم.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 بهمن 1397 18:19

سلام،

ممنونم از توضیحات شما ولی من متوجه نشدم چطور درست شد. 

لطف می‎فرمائید در مورد درج مقادیر یکسان برای اشیاء متفاوت راهنمائی فرمائید. آیا باید خطای تکراری بودن شناسه‌ها را هنگام درج مقادیر برای این مقادیر تکراری تأئید کنم؟

با احترام و سپاس فراوان

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 3 از 11 << < 12345 > >>