انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 24 دی 1399 16:40 توسط Niknia
مدیریت و طراحی فرم‌های نمایش
62 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
27 خرداد 1399 13:06

ممنونم.

11. برای درج یادداشت برای نقشه و عکس، باید محاوره ویرایش طراحی شود؟ یا در همان سطح E38 باید محاوره ویرایش را ویرایش کنم؟

12. این کار را انجام دادم ولی حتما خطا داشته‌ام که کلا گزینه‌های درج شده در صفحه مدیریت را حذف کرده‌ام. می‌خواستم تعداد سطرها زیاد شود که برای هر آیتم یک توضیح یک خطی بنویسم ولی اشتباه این کار را انجام داده‌ام و حالا باید دوباره آیتم‌های این صفحه را درج کنم ولی خطای پیوست را می‌بینم.

با احترام و پوزش

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
27 خرداد 1399 14:07

11- در همان سطح E38  محاوره ویرایش را ویرایش کنید.

12- تقسیم ناحیه 20*1 را حذف کنید و یک تقسیم ناحیه دیگر با هر تعداد سطر و ستونی که میخواهید به داخل صفحه بیاندازید. 

برای حذف هم به صورت زیر عمل کنید:

الف) صفحه نخست را ویرایش کنید.

ب) در طراحی فرم بر روی تقسیم ناحیه 20 در 1 کلیک کنید. (تعداد سطرها و ستون‌ها را در صفحه مقابل میبینید)

ج) در صفحه مقابل کلیک کنید و با استفاده از دکمه delete کیبورد تقسیم ناحیه را حذف کنید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
27 خرداد 1399 16:07

سلام،

11. لطفا فایل پیوست را ملاحظه بفرمایید؟ فرمی در محاوره‌های ویرایش سطح E38 نیست. آیا این را درست انجام داده‌ام یا باید فرم ایجاد کنم؟ درج مقدار هم پیش‌فرض است.

12. مرسی از لطف شما. صفحه مدیریت را ویرایش کردم.

با احترام

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
27 خرداد 1399 16:37

سلام

11- بله صحیح است. میتوانستید اول هم فرم ایجاد کنیدبعد درخت ویرایش را تکمیل کنید. هر دو روش صحیح است.

ولی در برگه ورود اطلاعات نیاز به درج محدود نیست. در این برگه نحوه تعیین مقدار جدید را بر روی درج مقدار جدید قرار دهید. 

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
27 خرداد 1399 16:47

خسته نباشید،

ممنون از راهنمایی شما

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 11 از 13 << < 910111213 > >>