انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 23 آذر 1399 20:54 توسط Niknia
مرحله 1. تنظیمات صفحه نخست پایگاه
36 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
23 آذر 1399 20:52
ارسال توسط Ghasemi در 23 آذر 1399 15:58

سلام

اگر بخواهید می‌توانید اضافه کنیدمانند پایگاه وشنوه یک لینک صفحه عمومی در صفحه مدیریت قرار داد که بتوانید به صفحه عمومی هم دسترسی داشته باشید. 
در صفحه مدیریت اطلاعاتی و فهرست هایی را قرار می‌دهیم که مدیر پایگاه به آن نیاز دارد و مورد نیاز دیگر کاربران نیست. می‌توان آنرا ساده تر طراحی کرد نیازی به نوشتن معرفی و دیگر توضیحات نمی‌باشد. در حال حاضر چون اطلاعاتی در پایگاه وجود ندارد و کاربر دیگری به پایگاه متصل نمی‌شود فرقی نمی‌کند کدام صفحه به عنوان صفحه نخست باشد. می‌توان کاربر نیک نیا را بر روی هر پروفایلی که مورد نظر شما است قرار داد. یا ابتدای نام صفحه‌ای که میخواهید _ اضافه کنید که پس از اتصال به پایگاه آن صفحه نخست را نمایش دهد و هر زمان که کاربران دیگر به پایگاه اضافه شدند و به پایگاه اطلاعاتی اضافه شد پروفایل‌ها را برای هر کاربر تنظیم کرد.  

موفق باشید.

سلام،

ممنونم از توضیحات شما. بله دیشب در صفحه مدیریت لینک صفحه عمومی را گذاشته بودم. فکر می‌کنم فعلا همین کافی باشد، تا بعدا که به مروز پایگاه تکمیل شد گزارش‌ها یا موارد مورد نیاز را اضافه کنیم.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
23 آذر 1399 20:54
ارسال توسط Ghasemi در 23 آذر 1399 16:27

سلام

اگر اطلاعات آثار ناملموس را در اختیار دارید در موضوع دیگری به نحوه فراخوانی و ورود اطلاعات بپردازیم.

موفق باشید.

سلام،

یک جدول دارم که چند بار دسته‌بندی کردم ولی هنوز به قطعیت نرسیدم که کدام دسته‌بندی بهتر است. کمی وقت می‌خواهم. اطلاع می‌دهم.

با احترام و سپاس فراوان

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 8 از 8 << < 45678