انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 23 آذر 1399 20:54 توسط Niknia
مرحله 1. تنظیمات صفحه نخست پایگاه
36 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
28 آبان 1399 15:46

سلام،
    فکر می‌کنم اولین مرحله انجام تنظیمات صفحه نخست پایگاه است. من چنین صفحه ای را الان با ورود به پایگاه مشاهده می‌کنم. ممنون می‌شوم راهنمایی بفرمائید.
    با احترام

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    28 آبان 1399 16:26
    سلام

برروی تنظیمات کلیک کرده و در سمت راست صفحه نخست را انتخاب نمایید.
    به دو صورت می‌توانید عمل کنید:
    بر روی گزینه درج کلیک نمایید و «درج فرم جدید» را بزنید یک صفحه خالی مشاهده می‌کنید با استفاده از ابزار موجود طراحی صفحه نخست را شروع کنید. عکسی فایل پیوست را همانند صفحه نخست پایگاه‌های دیگر در سمت راست صفحه قرار دهید.
    علاوه بر این فایل example پیوست را دانلود کرده بر روی درج کلیک کرده و اینبار «درج فرم جدید با فراخوانی از فایل» را انتخاب کرده و این فایل را انتخاب نمایید تا صفحه نخستی برای شما ایجاد شود.

موفق باشید.
    پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    29 آبان 1399 09:36
    سلام،
    من به شیوه اول مطابق تصویر اول (ICH-2) فرم را درج کردم.
    دوباره صفحه نخست را حذف کردم و حالا ایجاد شده است.
    1. در بار اول مشکل با اضافه شدن تصویر ارسالی بود که کل صفحه را پر کرد، در هر صورت الان مشکلم این است که چرا با اضافه کردن «تقسیم ناحیه»، «ناحیه اصلی» حذف می‌شود؟ (ICH-3)
    2. آیا نباید اول پروفایل‌ها را تنظیم کرد؟
    با احترام
    پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    01 آذر 1399 09:13
    سلام

1- باید با استفاده از تقسیم ناحیه و تنظیمات عکس، تصویر به صورتی تنظیم شود که کل صفحه را پر نکند. همانطور که در فرم سمت راست مشاهده می‌کنید با اضافه کردن «تقسیم ناحیه» «ناحیه اصلی» حذف نمی‌شود تقسیم ناحیه در داخل ناحیه اصلی قرار می‌گیرد. میتوانید تعداد سطر و ستون و ارتفاع سطر و عرض ستون ناحیه اصلی را تغییر دهید و تقسیم ناحیه را در یکی از سلول‌ها بیاندازید.
    2- فعلا نیازی به تعریف پروفایل نیست.

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    03 آذر 1399 08:19
    سلام،
    تصویر را گذاشتم با اینکه سمت راست را انتخاب می‌کنم، تصویر در سمت چپ نشان داده می‌شود. اشکال کار کجاست؟
    با احترام
    پيوست ها
    شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
    صفحه 1 از 812345 > >>