انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 04 آذر 1400 09:06 توسط Niknia
مرحله 4. شماره ثبت
60 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 دی 1399 12:28

سلام

برای در نظر گرفتن نوع شماره ثبت برای شناسه‌هایی که فراخوانی کرده‌ایم مراحل زیر را انجام می‌دهیم: 

1. از طریق صفحه نخست به فهرست شناسه‌ها رفته و در فرم فهرستی بر روی عبارت شناسه کلیک کنید تا دیتاهایی که به عنوان شماره ثبت خواندهایم مرتب شود. اولین دیتا را ویرایش کنید بر روی نوع شناسه کلیک کنید. (فایل پیوست 20)

2. در فرم باز شده در فیلد انتخاب مقدار، شماره ثبت را تایپ و سپس انتخاب کنید یا از لیست انواع آنرا انتخاب نمایید و در پایان ذخیره نمایید. (فایل پیوست 21)

3. پس از ذخیره دوباره به فرم ویرایش بروید بر روی "ویرایش گروهی سطرهای محدوده بر مبنای این مقدار" کلیک کنید فرم دیگری باز می‌شود آنرا بدون تغییری تصویب نمایید. محاوره شرایط شناسه‌ها را مشاهده می‌کنید آنرا هم تصویب کنید. (فایل پیوست 22)

4. دوباره بر روی عبارت شناسه کلیک نمایید تا اطلاعات مرتب شوند. 1059 شماره ثبت دیگر را انتخاب و تصویب نمایید. (فایل پیوست 23)

پس از اتمام این مراحل اطلاع دهید تا به چگونگی ساخت محدوده و چهریزه شماره ثبت بپردازیم.

موفق باشید.

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 دی 1399 12:35

سلام،

آیا گام اول را درست پیش رفته‌ام؟ امکان ویرایش ندارم.

با احترام

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 دی 1399 13:44

سلام

پس از درج فرم جدید ویرایش یکبار پایگاه را refresh کنید.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 دی 1399 17:50

سلام و تشکر از راهنمایی شما،

شماره ثبت تکراری را دیدم (73) تا مرحله آخر (یعنی انتخاب 1059 شماره ثبت) پیش رفتم ولی انصراف را انتخاب کردم و ادامه ندادم. لطفا راهنمایی بفرمایید که آن شماره را چه کار کنم؟

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
16 دی 1399 08:49

سلام

برای ویرایش شناسه تکراری در محاوره فهرستی شناسه، چهریزه P1B.identifies درج کنید و عنوان آنرا "موجودیت شناسایی شده" بگذارید. نام اثر را در مقابل عبارت شناسه مشاهده می‌کنید. به فرم ویرایش موجودیت شناسایی شده ای که بروید که به اشتباه 73 خورده است بر روی عبارت شناسه کلیک کنید و عبارت شناسه را تغییر دهید. 

موفق باشید. 

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 9 از 13 << < 7891011 > >>