انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 27 شهریور 1398 11:52 توسط Niknia
یادداشت معرفی پایگاه «مجموعه آثار یافت‎شده در وشنوه»
21 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
12 خرداد 1398 12:02

سلام،

ممنونم از لطف شما. اگر این یادداشت برای نسخه وب طولانی است، می‌توانم بخش‌هایی از آن را حذف کنم.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
12 خرداد 1398 16:09
سلام،

صفحه نخست پایگاه شما به روز شد ولی برای بخش مشخصات روی وب فکر کنم به متن خیلی کوتاه‌تری برای این منظور نیاز داشته باشیم.

متشکرم

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
12 خرداد 1398 17:04

سلام،

خیلی ممنونم از زحمات. سپاسگزار می‌شوم عنوان انگلیسی معرفی را تغییر دهید چون تلفظ کلمه وشنوه تغییر کرده‌است.

ممنون می‌شوم پاراگراف زیر را ملاحظه فرمائید. حدود 112 کلمه است. اگر مناسب نیست، می‌توانم تغییر دهم. 

با احترام و سپاس فراوان

---------------------------------------------------------

پایگاه «مجموعه آثار یافتشده در وِشنوه» در نرم‌افزار ققنوس، به قصد ثبت اطلاعات اشیاء یافت شده و رخدادهای کاوش در منطقه وِشنوه (در بخش غربی فلات مرکزی ایران) بر مبنای الگوی مرجع مفهومی سی‌داک، طراحی و پیاده‌سازی شده‌است. این پایگاه، بخش عملیاتی پروژۀ رساله دورۀ دکتری اینجانب با عنوان "سنجش قابلیت‌های «الگوی مرجع مفهومی سی‌داک (CIDOC CRM)» در ایجاد بستری معناشناختی برای حوزۀ باستان‌شناسی ایران" تعریف شده در دانشگاه‌های خوارزمی ایران و کلن آلمان است. برای پیاده‌سازی این پایگاه دو زبانه، نُه گام اصلی تعریف شد و کار پیاده‌سازی آن در تاریخ 12/12/1397 پایان یافت.

معصومه نیک‌نیا، دانشجوی دورۀ دکتری علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه خوارزمی (niknia.m [at] gmail.com)

11 خرداد 1398

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
12 خرداد 1398 18:27
سلام،

تغییرات اعمال شد. ملاخظه بفرمایید. در نمایش وب بخشی از فرمت نوشته شما بازنمایی نمی‎شود.

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
12 خرداد 1398 18:40

سلام،

ممنونم از لطف شما. فکر می‌کنم نحوه نگارش تاریخ و پرانتزهای نشانی ایمیل، باعث به‌هم ریختگی شده است، اگر فکر می‌کنید می‌تواند حذف شود، من مشکلی با حذفشان ندارم. امیدوارم متن معرفی برای مخاطبان آگاهی‌بخش بوده باشد.

با احترام و سپاس فراوان

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 3 از 5 << < 12345 > >>