انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 05 مرداد 1398 12:48 توسط Niknia
سئوالات مربوط به ققنوس
55 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
11 اسفند 1397 12:37

سلام،

خیلی ممنونم از لطف و زحمات. فعالیت کشف مربوط به شیء n101 را درج کردم. فقط درج نوع اثر و تصویر آن باقی مانده است. برای درج آن عجله‌ای ندارم، هر زمان که دوستان فرصت داشتند، ممنون می‌شوم این دو را هم لطف کنند و اضافه فرمایند. 

نوع اثر: textile

تصویر n101

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
11 اسفند 1397 17:20

سلام،

فرم ورود اطلاعات اثر به روز و تصویر هم بارگذاری شد. می‌توانید ورود اطلاعات نوع اثر و همینطور تصویر را انجام دهید.

موفق باشد.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
11 اسفند 1397 18:00

سلام،

ممنونم از زحمات. اطلاعات تصویر را روزآمد کردم.

با احترام و سپاس فراوان

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
02 مرداد 1398 03:35

سلام،

در مورد نحوه کارکرد گزارش‌ها از نسخه وب ققنوس سؤالی داشتم. می‌خواستم با مراجعه به یک روش تولید مثلا (fired) در پایگاه داده وشنوه و گزینۀ گزارش‌ها به ترتیب همۀ نمونه‌های آثاری که با این روش تولید شده‌اند را ببینم و همینطور سایر گزارش‌های موجود در فهرست را امتحان کنم اما با انتخاب «همه -- نمونه‌ها» به این صفحه می‌رسم. می‌دانم که می‌شود از طریق مرور مقوله‌های اشیاء و غیره (در بالای صفحه) و ایجاد محدودیت، فهرست موردنظر را مشاهده کرد ولی می‌خواستم کارکرد این گزارش‌ها را امتحان کنم.

با احترام و سپاس فراوان

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
05 مرداد 1398 10:07
سلام،

گزارش "همه -- نمونه‌ها" در واقع گزارش ساده‌ای استک که فهرست مقادیری که از P2B موجودیت حاصل می‌شود را به دست می‌دهد و برای هر E55ای ظاهر می‌شود. موجودیت انتخاب شده شما از جنس تکنیک است که در چنین رابطه‌ای به کار نرفته است و از طریق P32B درگیر می‎شود. به همین خاطر این فهرست خالی است. برای منظور شما همانجا گزارش "اشیاء -- آثار" پیش‎بینی شده است.

قبول دارم که عنوان‌هایی که برای گزارش‌ها در نظر گرفته شده، بعضا به خاطر در دست نبودن ترجمه مناسب، ممکن است ماموریت گزارش را به خوبی افشا نکند. به دنبال عبارت‎های مناسب‌تر هستیم.

موفق باشید

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 11 از 12 << < 89101112 > >>