انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 05 مرداد 1398 12:48 توسط Niknia
سئوالات مربوط به ققنوس
55 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
23 بهمن 1397 13:47

سلام،

منظورم همان قسمت اول فرمایش شما بود که فقط وضعیت راست‌چین امکان‌پذیر است.

ممنونم

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
23 بهمن 1397 13:49
ارسال توسط حجتی در 23 بهمن 1397 13:46
البته یاد آوری کنم که در وضعیت ویرایش همواره به ترکیب کلید Ctrl+Left Shift و یا Ctrl+Right Shift می‌توانید جهت محتوای در حال ویرایش را به جهت دلخواه تغییر دهید.

سلام،

بله. ولی فقط تا پیش از ذخیره کردن این امکان وجود دارد. البته هنگام ترجمه همین امکان خیلی کمکم کرد.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
28 بهمن 1397 12:18

سلام،

نتوانستم شناسه ویکی‌پدیای کنش‌گری با نام «رسول وطن‌دوست» را از طریق امکان جستجوی شناسه‌های جهانی ققنوس درج کنم. نمی‌دانم شناسه این مستند را چطور از ویکی‌پدیا بازیابی و دستی وارد کنم. ممنون می‌شوم در صورت امکان راهنمائی فرمائید.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
28 بهمن 1397 17:06

این خطا را به دلیل کمبود منابع پردازشی ایجاد شده است. متاسفانه فعلا راهی جز انتظار برای بهبود وضعیت منابع در اختیار نداریم. البته به هر روش خارج از سیستم که بتوانید به شناسه مورد نظر دست پیدا کنید می‌توانید آنرا به صورت دستی به اطلاعات اضافه کنید. ابزار ارائه شده را آزمایشی، کمکی و در دست تکمیل تصور کرده و آنرا تنها راه برای تعیین شناسه تصور نفرمایید. همانطور که در مورد دیگر شناسه‌ها چنین عمل می‎کنید.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
28 بهمن 1397 17:29
خسته نباشید،
ممنونم از پاسخ شما.

بله حق با شماست. منظورم از این پرسش، یادگیری نحوه یافتن شناسه این مستند در ویکی پدیا بود که چند وقتی است جستجو می‌کنم تا بتوانم دستی این شناسه را درج کنم.

با احترام و سپاس
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 8 از 12 << < 678910 > >>