انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 01 تیر 1398 23:11 توسط Niknia
مرحله 9. کتابشناسی
36 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
04 اسفند 1397 14:18
پیشنهاد من ثبت اسناد به عنوان E73 است. مقاله‌ها هم خود E73های دیگری هستند که از طریق P106 با اسناد مربوطه مرتبط می‌شوند. از طرف دیگر آثار هم با رابطه P67 با اسناد مرتبط می‎شوند. اینجا می‌توانید تصمیم بگیرید که رابطه هر اثر را با سند اصلی برقرار کنید یا با سند فرعی. بیشتر اطلاعات دیگر مندرج در فایل شما، مثل ناشر یا پدیدآور اطلاعاتی هستند که به واسطه رخداد با سند مربوط مرتبط می‌شوند. (مثلا به واسطه یک رخداد E65).

همکاران عزیزم زحمت می‌کشند و فهرستی برای ثبت اسناد ایجاد می‌کنند که از طریق آن بتوانید E73 مورد نظر خود را ثبت کنید. در محاوره ویرایش مرتبط با این فهرست امکان ثبت P106 هم خواهید داشت.

امکان ثبت P67B را به محاوره ویرایش اثر موکول می‎کنیم. طوری که از طریق آن بتوانید یک اثر را با یکی از ورودی‌های این فهرست جدید مرتبط کنید.

بقیه اطلاعات را پس از تکمیل این موارد به اسناد اضافه خواهیم کرد.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
04 اسفند 1397 14:59

سلام،

خیلی ممنونم از توضیحات شما و زحمت دوستان.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
04 اسفند 1397 18:19

سلام،

یک E31 برای اولین سند درج کردم، شناسهای از نوع E35 برایش درج کردم، امکان درج (url (E42 برای آن نیست؟

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
04 اسفند 1397 18:26
سلام،

فهرست هنوز برای ورود اطلاعات آماده نیست. به علاوه اگر به جای E73 قصد دارید از E31 استفاده کنید لازم خواهد بود فهرست به نحو دیگری تنظیم شود. فهرست فعلی موجودیت جدیدا در ج شده شما را بازنمایی نمی‌کند.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
04 اسفند 1397 18:30

سلام،

ببخشید عجله کردم.

بازهم ببخشید، برداشتم از این جمله شما: "فهرستی برای ثبت اسناد ایجاد می‌کنند که از طریق آن بتوانید E73 مورد نظر خود را ثبت کنید".

اینطور بود که می‌توانم انواع E73 را انتخاب کنم. همان E73 را درج خواهم کرد.

با احترام و سپاس

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 3 از 8 << < 12345 > >>