انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 19 خرداد 1399 16:14 توسط Niknia
مرحله 10. تصویر
23 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
01 اسفند 1397 00:39

سلام،

لطفا جدول اطلاعات تصاویر را در فایل اکسل پیوست ملاحظه فرمائید. 

62 عکس از اشیاء داریم. عکس‌ها را مطابق شناسه اصلی نامگذاری کردم. اگر نامگذاری خوبی نیست لطفا بفرمائید تا تغییر دهم. عکس‌ها خیلی کیفیت خوبی ندارند اما چاره‌ای نیست و دسترسی دیگری ندارم. ببخشید که فایل عکس‌ها را به این شکل می‌فرستم.

62 images of Veshnaveh Objects.xlsx

--------------------------------

فایل‌های تصاویر:

Images_n1-n22.rar

Images_n23-n36.rar

Images_n37-n51.rar

Images_n52-n61.rar

n62-n67.rar

n68-n71.rar

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    01 اسفند 1397 15:16

سلام،

عکس اشیاء را دیدم زحمت کشیدید و درج فرمودید؛ در نسخه وب قابل مشاهده است. خیلی ممنونم. ولی چطور انجام شد؟ :)

با احترام و سپاس فراوان 

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    01 اسفند 1397 15:40
    به ازاء هر یک تصاویر شما یک موجودیت از نوع E38 به پایگاه اضافه شده است. url این موجودیت به فایل تصویر شما اشاره دارد. این موجودیت برا اساس جدولی که ارائه کردید و از طریق P138 به آثار شما متصل شده است.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    01 اسفند 1397 16:07

سلام،

ممنون از زحمات. موجودیت E38 را نمی‌توانم در نسخه ویندوز پایگاه ببینم؟

چون تصاویر باید در فضایی آپلود می‌شد، شکل URI تغییر یافت؟ (http://qoqnus.nosa.com/file/nik/image/n1.jpg)

در نموداری که برای پروژه رسم کرده بودم، P65 را به اشتباه انتخاب کردم؛ ولی ارتباط صحیح همانطور که شما فرمودید از طریق P138B بین شیء و عکس برقرار می‌شود.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    01 اسفند 1397 16:35
    به محاوره ویرایش شما فیلد P138B اضافه شد تا ارتباط با موجودیت تصویر را بازنمایی کند. البته مقدار آن قابل ویرایش نیست.

بله این url نه فقط شناسه تصویر شما بلکه آدرس دسترسی به فایل تصویر هم هست. از فضای خاصی که به فایل تصاویر شما اختصاص یافته است.

موفق باشید

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
    صفحه 1 از 512345 > >>