انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 13 آذر 1400 14:22 توسط Ghasemi
مرحله 5. ثبت رخداد و تاریخ ثبت آثار
51 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
21 دی 1399 14:21
ارسال توسط Niknia در 21 دی 1399 13:05

سلام،

از شش مورد باقی ماندۀ اثر ثبت شده جهانی، پنج مورد دیگر ثبت شد. فقط «نقالی» مانده که فعلا امکان ثبت ندارم چون در فهرست آثار در معرض خطر است و شماره ثبت (عدد 4) آن در فهرست ما نبود.

با احترام

سلام

ردیف شماره ثبت (عدد 4) در فهرست شماره های ثبت موجود است.

یکبار بر روی عبارت شناسه در فرم فهرستی شماره ثبت کلیک کنید تا اطلاعات مرتب شود  ردیف 398، عدد 4 است.

موفق باشید. 

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
21 دی 1399 17:47

سلام،

بله یکی از تاریخ‌های سال 1390 تکراری بود. فایل ttl را اصلاح کردم و بازه‌های زمانی در پایگاه فراخوانی شد.

پس من اشتباه کردم ولی شماره ثبت 4 مربوط به «نقالی» نیست. نقالی را نمی‌توانم در این فهرست وارد کنم چون در فهرست آثار در معرض خطر است.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
22 دی 1399 08:52

سلام

به رده E52 Timespan بروید و محدوده بازه‌های زمانی و فرم‌های آنرا درج نمایید.

شماره ثبت 4 مربوط به «ردیف‌های موسیقی ایرانی است» آثار جدید را بعد از اینکه فهرست‌ها به دستان رسید در انتهای کار به پایگاه اضافه کنید.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
22 دی 1399 09:56

سلام،

محدوده و فرم‌های E52 را درج کردم. به ناحیه پانویس در فرم‌های فهرستی نمی‌توانم چیزی اضافه کنم. محدوده‌اش را پیدا نمی‌کنم که تغییری بدهم.

دو تا سوال دارم:

1. چرا شناسه اصلی را در فرم باید انتخاب کنیم نه E52 را؟

2. چرا P1 باید انتخاب شود نه P78؟

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
22 دی 1399 10:26

سلام

تعریف و طراحی فرم‌ها همانند قبل است با کلیک بر روی ناحیه پانویس برای سطر اندازه در نظر بگیرید و چهریزه مورد نظر را درج کنید.

1. متوجه منظور شما نمیشوم.

2.  با توجه به سیداک، P1 کلی‌تر است و شامل P78، P48 و ... هم می‌شود و هر دو شناسه را نشان می‌دهد. اگر میخواد جزئی‌تر عمل کنید مانعی ندارد می‌توانید P78  را در فرم‌ها قرار دهید.

موفق باشید.

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 6 از 11 << < 45678 > >>