انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 13 آذر 1400 14:22 توسط Ghasemi
مرحله 5. ثبت رخداد و تاریخ ثبت آثار
51 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
22 دی 1399 18:21

سلام،

ممنون از راهنمایی شما. تغییراتی که فرمودید را انجام دادم. اندازه همه فرم‌ها (نه فقط فرم فهرستی) را تغییر دادم. آیا درست متوجه شدم؟

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
23 دی 1399 09:19

سلام

مرحله بعدی کار برای انجام بصورت زیر است.

1. در فرم ویرایش آثار، P4F را زیرگروه فعالیت ثبت P12B درج نمایید.برای انجام اینکار بر روی فعالیت ثبت کلیک نمایید و درج زیرگروه را انتخاب نمایید و چهریزه P4F را درج نمایید و عنوان آنرا زمان بگذارید. (فایل پیوست 30) 

2. نحوه تعیین مقدار را انتخاب بگذارید و در کادر پایین محدوده بازه‌های زمانی را درج و سپس تصویب نمایید. (فایل پیوست 31)     

3. پایگاه را refresh کنید.

4. از صفحه نخست وارد فهرست آثار شوید فرم ویرایش هر اثر را باز کرده و زمان فعالیت ثبت را برای هر اثر انتخاب نماببد.

موفق باشید. 

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
25 دی 1399 08:56

سلام،

ممنونم از راهنمایی شما. در حال درج تاریخ ثبت آثار هستم. یک پرسش داشتم، البته چنین جستجویی خیلی کم اتفاق خواهد افتاد ولی آیا می‌شود در تنظیمات این صفحه را با scroll bar تهیه کرد؟ یا یکباره کل مجموعه شرایط را حذف کرد؟

با احترام

----------------------------

پی‌نوشت (ساعت 21). درج تاریخ‌های ثبت آثار پایان یافت. ممنون می‌شوم برای مرحله بعد راهنمایی بفرمایید.

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
27 دی 1399 08:39

سلام

منظورتان محاوره ویرایش است؟ محاوره ویرایش دارای scroll bar باشد؟

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
27 دی 1399 09:11

سلام،

منظورم محاوره ویرایش نیست. صفحه‌ای که از لینک جستجوی آثار به آن می‌رسیم منظورم است. فکر می‌کنم محاوره شرایط باشد ولی مطمئن نیستم. 

با احترام

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 8 از 11 << < 678910 > >>