انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 13 آذر 1400 14:22 توسط Ghasemi
مرحله 5. ثبت رخداد و تاریخ ثبت آثار
51 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
27 دی 1399 09:39

سلام

لطفاً از فرم مورد نظر یک عکس ارسال می‌کنید تا بتوانم راهنمایی کنم.

موفق باشید. 

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
27 دی 1399 09:43

سلام،

در پیام 25 دی تصویر ضمیمه شده بود. اگر مشخص نیست لطفا بفرمایید تا دوباره عکس تهیه کنم.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
27 دی 1399 10:01

سلام

عذرخواهی می‌کنم متوجه فایل پیوست نشدم.

شما میتوانید به صورت زیر به جستجو شماره ثبت بپردازید تا برای دیگر فیلدها هم در محاوره شرایط  فضا باقی بماند. و نیازی به scroll bar نداشته باشید و هم از نظر ظاهری شکیل تر است.  

اعداد را با استفاده از کارکتر پایپ (|) از هم جدا کنید.

به عنوان مثال: 

شماره ثبت: 431|432|520|و...

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
27 دی 1399 10:10

سلام،

خیلی ممنونم از لطف و راهنمایی شما. بله بسیار بهتر است. من از عملکرد این کاراکتر اطلاع نداشتم و کاراکتر کاما را امتحان کردم که درست نبود. 

درباره آثاری که تاریخ ثبت ندارم سوال پرسیدم و منتظر پاسخ میراث فرهنگی هستم. آن‌ها را بعدا ثبت می‌کنم.

ممنون می‌شوم برای مرحله بعد راهنمایی بفرمایید. درباره فعالیت ثبت، دانسته‌ای داریم که نام همایشی که درباره ثبت اثر تصمیم‌گیری شده است را نشان می‌دهد.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
27 دی 1399 10:58

سلام 

مرحله بعد باید چهریزه زمان فعالیت ثبت را درج نمایید. اگر در محاوره فهرستی، شرایط و مشخصات آثار P4F را درج نمایید زمان ثبت را نشان نمی‌دهد. بنابراین نیاز به ساخت یک چهریزه دو step ای است به صورت زیر آنرا درج نمایید.

1. انتخاب چهریزه P12B از لیست چهریزه‌ها و کلیک بر روی درج.

2. P12B را گسترش دهید و بعد از آن TemporalEntity را هم گسترش دهید و P4F را انتخاب و تصویب نمایید.

3. عنوان را زمان فعالیت ثبت و گروه را ich قرار دهید.

4. تصویب و در نهایت ذخیره نمایید.

پس از ساخت چهریزه آنرا در محاوره مشخصات و شرایط اضافه نمایید.

برای درج در فرم فهرستی ناحیه پانویس فرم فهرستی نیاز به درج برگه دارد که برگه اول مشخصات عمومی که شامل شناسه و شماره ثبت است که اطلاعات بعدی هم به مرور اضافه می‌شود.

برگه دوم هم فعالیت ثبت که زمان ثبت را داخل آن قرار دهید.

موفق باشید. 

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 9 از 11 << < 7891011 > >>