انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 30 فروردین 1400 11:46 توسط Niknia
مرحله 7. گستره جغرافیایی آثار
33 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
05 بهمن 1399 13:30

سلام،

نیاز به محدوده‌ای برای E53 ها داریم و برای رابطۀ زیرگروهی نمی‌دانم از P88 استفاده می‌کنیم یا P89B (با توجه به تغییراتی که در ویرایش‌های الگو اتفاق افتاده است)؟

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
05 بهمن 1399 13:58

سلام

برای زیرگروه p88F.consist_of را پیشنهاد می‌دهم.

1. ابتدا محدوده مکان‌ها را در سطح E53 درج نمایید و فرمها را مطابق قبل طراحی نمایید.

2. فهرست مکانها را در صفحه نخست قرار دهید.

3. وارد فهرست مکان‌ها شده و استان‌ها را درج نمایید. برای هر استان یک شناسه یکتا (P48) و یک نام مکان (P87) در نظر بگیرید.

پس از تکمیل این بخش رابطه زیرگروهی سرگروهی را تعیین می‌کنیم.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
05 بهمن 1399 20:29

سلام،

مراحلی که فرمودید انجام شد.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
06 بهمن 1399 08:58

سلام

در این مرحله زیرگروه‌های هر استان را درج نمایید.

1. در فرم ویرایش مکان، چهریزه P88F را درج نمایید و در برگه ورود اطلاعات نحوه تعیین مقدار جدید را بر روی درج قراد دهید.

2. سه برگه دیگر را مشاهده می‌کنید برگه دوم (درج ) را انتخاب کرده و شناسه یکتا را در آنجا درج و تصویب نمایید. 

3. پایگاه را یک بار refresh کنید. 

4. از طریق فهرست مکان‌ها به محاوره ویرایش رفته و زیرگروه‌های مورد نظر را درج نمایید. 

یک شناسه یکتا (P48) و یک (P87) برای هر زیرگروه درج کنید.

(برای درج شناسه یکتا دیگر نیازی به تایپ url نیست در مرحله 2 آن را در فرم قرار داده‌اید فقط شماره انتهای آن را تغییر دهید.)

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
06 بهمن 1399 09:52

سلام،

ممنون، انجام شد.

فکر می‌کنم لازم باشد واژۀ «استان» را به ابتدای 31 استانی که درج کردم اضافه کنم. گرچه در فایل من گسترۀ جغرافیایی فقط در محدوده اسم استان درج شده و نام شهر یا شهرستان در عنوان برخی از آثار دیده می‌شود. یعنی یک «استان تهران» داریم و یک «شهر تهران» برای تفکیک این دو از یکدیگر واژۀ استان را به 31 موردی که دیشب ثبت کردم اضافه کنم. (مثلا «تکنیک نقاشی پشت شیشه تهران» ) چون می‌خواهم جدای از مشخص شدن گسترۀ جغرافیایی در عنوان اثر (که به نظر اصلا عنوان گذاری خوبی نیست) گسترۀ جغرافیایی تا سطح شهر یا شهرستان را نشان دهم. نظر شما چیست؟

با احترام

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 2 از 7 << < 12345 > >>