انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 30 فروردین 1400 11:46 توسط Niknia
مرحله 7. گستره جغرافیایی آثار
33 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
06 بهمن 1399 15:59
سلام،
فایل دیگری از مرکز آمار ایران دریافت کرده‌ام ولی داده‌های آن خیلی زیاد است. باید این دو فایل‌ را چک کنم. اطلاع خواهم داد.
با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
07 بهمن 1399 09:52

سلام،

من فایل تقسیمات کشوری سال 98 (آخرین فایلی که در دسترس است) را از این لینک گرفتم. کدهای آماری و ارقام دیگر را حذف کردم. مطابق فهرست آثار، به همین دسته‌بندی احتیاج داریم. چون مثلا اثری از روستای ابیانه و غیره در فهرست ثبت شده است.

اگر ممکن است لطفا برای تهیه فایل ttl راهنمایی بفرمایید.

با احترام

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
07 بهمن 1399 10:18

سلام 

قبل از تشکیل فایل ttl، ابتدا 31 استانی را که دستی وارد کرده اید مشخص کنید که عنوان آن‌ها را میخواهید تغییر ‌دهید یا برای آن نوع درنظر می‌گیرید؟ یا هر دو تغییر را می‌خواهید اعمال کنید؟

موفق باشید.    

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
07 بهمن 1399 10:43

سلام،

به نظر شما اگر هر دو تغییر را داشته باشیم چقدر به انتخاب مقدار بعدا کمک می‌کند؟ در آن صورت علاوه بر واژۀ «استان»، لازم است که واژه‌های شهر، بخش، روستا و غیره را در کنار نامشان قرار دهیم (برای حفظ یکدستی)؟

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
07 بهمن 1399 10:57

سلام

اعمال دو تغییر بهتر است میتوانید فعلا عنوان استان‌ها را تغییر دهید پس از فراخوانی دیگر مکان‌ها دسته بندی بر اساس نوع را انجام دهید.

از آنجایی که در بعضی موارد نام استان و شهر یکسان است  فکر میکنم فقط استان و شهر نیاز به این کار باشد باز هم این بستگی به تصمیم شما دارد اگر میخواهید یکدست باشد واژه ها را در کنار نامشان قرار دهید.

موفق باشید.

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 4 از 7 << < 23456 > >>