انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 03 تیر 1398 15:53 توسط Niknia
مرحله 3. تولید، تولید‌کننده، روش و مواد
53 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
24 دی 1397 13:47
سلام روز بخیر

مورد ذکر شده فراخوانی شده و  به لیست افزوده شد.

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
24 دی 1397 14:08

سلام،

ممنونم از لطف شما سرکار خانم رمضانی.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
24 دی 1397 15:28

سلام و خسته نباشید،

مکان و دوره‌های زمانی تولید را برای آثار درج کردم. ممنون می‌شوم درباره درج بازه‌های زمانی راهنمائی فرمائید.

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
24 دی 1397 17:21
سلام،

موضوع بازه‌های زمانی فعالیت‌های تولید مثل بازه‌های زمانی فعالیت‌های کشف است. در مواردی که بخواهید زمان یک فعالیت را دقیق‌تر از آنچه توسط دوره‌های زمانی مشخص می‌کنید تعیین کنید می‌توانید از آن استفاده کنید. فعالیت‌های کشف فعالیت‌های معاصر بودند و بازه‌های زمانی مربوط به آن‌ها به دوران اخیر مربوط بود. اما این بازه‌های جدید معمولا به گذشته دور تعلق دارند. اما این تفاوت ساختاری میان این دو ایجاد نمی‌کند. اگر بخواهید از این امکان استفاده کنید باید بازه‌های زمانی مورد نظر خود را به فهرست بازه‌های زمانی اضافه کنید و بعد در ویرایش اثر آن بازه‌های زمانی را به فعالیت تولید مربوطه منسوب کنید.

اگر درست به خاطر داشته باشم بازه‌های زمانی رخداد کشف را در محاوره ویرایش اثر درج (و نه انتخاب) می‌کردید. اینبار درج را در فهرست جداگانه بازه‌های زمانی انجام دهید و در محاوره ویرایش آن‌ها را انتخاب کنید.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
24 دی 1397 17:51

سلام،

ممنونم از توضیحات شما. بله، این مراحلی را که فرمودید برای فعالیت کشف انجام دادیم ولی من فکر می‌کردم که برای این فعالیت (تولید) بازه‌های زمانی تقویمی (قسمت پائین فرم) را استفاده خواهیم کرد.

با سپاس و احترام

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 8 از 11 << < 678910 > >>