انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 03 تیر 1398 15:53 توسط Niknia
مرحله 3. تولید، تولید‌کننده، روش و مواد
53 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
02 دی 1397 10:50
    بله حق با شماست. ماجرا را در ذیل این موضوع ادامه خواهیم داد.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    02 دی 1397 10:50

سپاسگزارم.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    16 دی 1397 10:26

سلام و وقت بخیر،

عذرخواهی می‌کنم که اطلاعات مربوط به این مرحله را خیلی دیر می‌فرستم.

لطفا فایل اکسل پیوست را ملاحظه فرمائید. من سعی کردم که با بازخوانی دوباره مقالات اطلاعات احیانا جاافتاده را پیدا کنم؛ ولی متأسفانه در مورد فعالیت تولید آثار، اطلاعات دقیقی برای زمان، مکان و کنش‌گران وجود ندارد.

با سپاس و احترام

Production_1st ed.xlsx

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    16 دی 1397 12:30
    به هر حال اگر اطلاعاتی در دسترس نیست راهی هم به جز صرفنظر کردن از درج آن‌ها وجود ندارد. با این وجود ما هنوز به ثبت فعالیت تولید نیاز داریم. در فایل شما به Technique تعدادی از آثار اشاره شده است. اینجا در واقع در حال اشاره به روش تولید اثر است. برای ثبت این دانسته لازم است که موجودیت واسط تولید رخداد ثبت شود.

می‌توانیم برای آن دسته از آثار که دانسته‌ای در مورد تولیدشان داریم رخداد تولید را ثبت کنیم. برای این کار لازم است، شبیه موارد پیشین، فهرستی تهیه بفرمایید که رابطه این دسته از آثار با رخداد تولیدشان را مشخص کند. دوستان این فهرست را فراخوانی خواهند کرد. البته ممکن است درج کردن دستی برایتان ساده تر باشد در این صورت محاوره ویرایش را به این منظور تکمیل خواهیم کرد. در هر دو صورت، مطابق معمول نیاز به الگویی برای url هم خواهید داشت.

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
    16 دی 1397 23:42

سلام،

سپاس از راهنمایی و توضیحات شما.

1. URI مربوط به تکنیک‌های قابل تشخیص را در فایل پیوست درج کردم. ممنون می‌شوم ملاحظه فرمائید. 

2. چنانچه صلاح می‌دانید اطلاعات این بخش را دستی وارد کنم چون فکر می‌کنم، در حین وارد کردن اطلاعات به نمونه‌های مشابه در موزه بریتانیا (مثلا بازیابی اطلاعات ماده سازنده و غیره) برخورد کنم و به مرور برخی قطعات پازل را پیدا و درج کنم.

3. URI باقی موجودیت‌های مرتبط با فعالیت تولید، نظیر material را نیز بازیابی و ثبت کنم؟

4. در مورد مکان تولید هم فکر می‌کنم، نام Iran, Central که قبلا زحمت فراخوانی آن کشیده شده است را درج کنیم بد نباشد. هر چند غیردقیق است ولی خیلی هم برای این دسته از اشیاء، دور از ذهن نیست. 

با احترام

Techniques--BM URI-1st ed.xlsx

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
    صفحه 1 از 1112345 > >>