انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 03 تیر 1398 15:53 توسط Niknia
مرحله 3. تولید، تولید‌کننده، روش و مواد
53 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 دی 1397 11:24

سلام،

ممنون از لطف شما.

1 و 2. لطفا اجازه دهید که این فهرست را تکمیل کنم. سعی می‌کنم تا دو ساعت دیگر فهرست جدید را بفرستم.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 دی 1397 13:04

سلام،

به فهرست 17 تایی Material، ماده سازنده جدیدی اضافه نشد. لطفا فایل پیوست را ملاحظه فرمائید.

الان روی فهرست روش تولید کار می‌کنم.

با سپاس فراوان

17 URIs of BM Materials.xlsx

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 دی 1397 14:28
از همکاران عزیزم خواهش می‎کنم که فهرست شما را هم به پایگاه داده اضافه کنند.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 دی 1397 18:50
سلام،

می‌توانید مواد سازنده را به آثار خود اختصاص دهید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 دی 1397 22:52

سلام،

ممنونم از لطف و زحمات همۀ شما بزرگواران.

در مورد روش‌های تولید، چند سوال دارم:

1. وقتی مجموعه‌ای از آثار که یک شناسه یکتا دارند (مثلا group of finger-rings)، آیا اختصاص یک URI (مثلا ...Production5) برای نشان دادن موجودیت تولید درست است؟

2. وقتی یک اثر به چند روش (تکنیک) تولید شده، آیا اختصاص یک URI (مثلا ...Production5) برای نشان دادن موجودیت تولید درست است؟

3. چه یادداشت شناسه‌هایی (Appellation) می‌توان برای فعالیت تولید در نظر گرفت؟ منظورم این است که هیچ ذهنیتی نسبت به اینکه چطور می‌شود یادداشتی برای موجودیت تولید در نظر گرفت؛ ندارم. در نسخه وب نمونه‌ای دیدم که برای رخداد تولید نوع Made وجود دارد که خودش شامل decorated و غیره است. ولی کارکردش و نحوه اختصاصش را با آنچه در پایگاه وشنوه دیدم، متوجه نشدم. این مورد را درباره رخداد birth و death هم داشتیم.

4. در نسخه وب، یادداشت شناسۀ برخی از روش‌های تولید را نمی‌بینم، مثل glass technique. فقط URI آنها نمایش داده می‌شود.

با سپاس فراوان و احترام

پی‌نوشت 1. مشکلی در فایل اکسلم پیش آمد که باید با نسخه‌ای که ظهر کار می‌کردم، مقایسه‌ کنم. بنابراین نتوانستم شناسه‌های روش تولید (BM) را تکمیل و ارسال کنم. به امید خدا فردا صبح می‌فرستم.

پی‌نوشت 2. سپاس ویژه بابت تنظیمات جدید در صفحه اصلی پایگاه.

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 3 از 11 << < 12345 > >>