انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 03 تیر 1398 15:53 توسط Niknia
مرحله 3. تولید، تولید‌کننده، روش و مواد
53 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
25 دی 1397 09:02
سلام،

واقعیت اینست که در مورد این دسته از فعالیت‌ها احتمال استفاده از بازه‌های تقویمی حتی کم‌تر هم هست. به این خاطر که بازه زمانی مربوط به این فعالیت به گذشته‌های دورتر و حتی پیش از زمان تقویم باز می‌گردد و اطلاعات غیردقیق‌تر هم هست. اطلاعات این بخش به P81 , P82 مربوط می‌شود. اگر کنجکاو هستید می‌توانید بدون ذخیره کردن از آن استفاده کنید ولی این اطلاعات، در حال حاضر، چیزی هم به دانسته‌ها یا پردازش‌هایی که انجام می‌دهیم اضافه نمی‌کند. پس پیشنهاد می‌کنم زمان فعلی را صرف آن‌ها نکنیم.

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
25 دی 1397 12:49

سلام،

ممنونم از توضیحات شما. 

فرمت درج اطلاعات تاریخ را نتوانستم مانند موزه بریتانیا وارد کنم. حروف و اعداد جا به جا می‌شدند. خود موزه بریتانیا هم شکل علمی درج تاریخ‌های میلادی (قبل و بعد از میلاد) را به درستی رعایت نکرده است. بدون ذخیره کردن متوجه نشدم چه اتفاقی می‌افتد شاید بعدا لازم شد که استفاده کنیم.

بازه‌های زمانی را وارد کردم ولی دو نکته وجود دارد:

1. من در ثبت نوع شناسه timespan36 خطا داشتم و به جای E49 از E50 استفاده کردم. کلیدش در سیستم 1310 است.

2. در محاوره مشخصات اثر بعد از ذخیره بازه زمانی برای هر اثر، بازه زمانی تولید نیز در بازه زمانی کشف نمایش داده می‌شود.

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
25 دی 1397 13:47
سلام،

دشواری در تعیین عبارت‌های بازه‌های زمانی به دلیل ترکیب شدن عدد و حرف ایجاد می‌شود. اما به نظر می‌رسد بازه‌های زمانی شما کاملا خوانا هستند و شما یک شکل واحد را در تمامی آن‌ها به کار گرفته‌اید. موزه بریتانیا هم، احتمالا در زمان‌های متفاوت و توسط تیم‌های مختلف، استانداردهای متفاوتی را برای این عبارت‌ها به کار گرفته است.

1- شناسه مورد نظر حذف شد و شما می‌توانید دوباره شناسه صحیح را وارد کنید.

2- این مشکل از تفعریف فرم نمایش است و دوستان زحمت اصلاح آن را خواهند کشید.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
25 دی 1397 14:00

سلام،

بر سر نوشتن BC و BCE؛ و AD و CE اختلاف هست. در متون من هم هر دوشکل آن استفاده شده است. اما نکته این است که باید BC پیش از عدد و AD پس از عدد درج شود. اما من هردو را پیش از عدد درج کردم.

1 و 2. سپاسگزارم. محاوره مشخصات اثر هم اصلاح شده است. ممنونم از زحمات دوستان

در صورت امکان لطفا برای مرحله بعدی راهنمائی فرمائید.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
25 دی 1397 18:21
سلام،

اگر این فاز را پایان یافته تلقی کنیم باید به فاز بعد برویم که به Object Content تعلق دارد. اینجا منظور محتوای انتزاعی یا Conceptual است که اثر فیزیکی آنرا حمل می‌کند. مثلا داستان فیزیکی یک تابلو نقاشی از داستان محتوای انتزاعی که توسط آن حمل می‌شود جداست. تصاویر، نگاره‌ها، حکاکی‌ها، نمادها و نشانه‌هایی که بر روی یک اثر وجود دارد را محتوای آن می‌دانیم. نمی‌دانم اصولا در اطلاعات شما چنین ماهیتی وجود دارد یا خیر.

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 9 از 11 << < 7891011 > >>