انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 07 تیر 1399 09:52 توسط Niknia
مرحله 4. محتوا
82 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
01 تیر 1398 09:02

سلام،

لطفا این پیوند را ملاحظه بفرمائید. نمی‌دانم این note: 

Inscription Content is "Unrecognizable"

را برای کدام P3 وارد کرده‌ام. در نسخه تحت ویندوز پیدایش نمی‌کنم.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
01 تیر 1398 09:16
سلام،

فیلد یادداشت به فهرست فیلدهای قابل ویرایش شما اضافه شد. در صورت نیاز می‎توایند این یادداشت را ویرایش یا حذف کنید.

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
01 تیر 1398 09:27

سلام،

خیلی ممنونم از لطف شما. این یادداشت را حذف کردم.

با احترام و سپاس فراوان

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
04 تیر 1398 18:41

سلام،

لطفا نمودار مربوط به موضوع (P129)، الفبای نوشتار (BMP2)، نوع نوشتار (BMP4) و زبان نوشتار (P74) را در فایل پیوست ملاحظه فرمائید.

با احترام و سپاس فراوان

2nd_Subject.rar

2ndInscriptionScript.rar

InscriptionType.rar

InscriptionLanguage.rar

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
09 تیر 1398 19:33
ارسال توسط حجتی در 27 خرداد 1398 11:34

سلام،

در حاشیه این نمودار به این حقیقت هم توجه کنید که با این وصف P129 می‎تواند به هر "چیزی" اشاره داشته باشد. یعنی در عمل فهرست کل موجودیت‎های سیستم به همراه تمام مشخصه‌ها و مخلفاتشان دارند نقشی را بازی می‎کنند که پیشتر در اینجا "مستند سرعنوان‎های موضوعی" بازی می‎کرد. این یعنی این مستند دیگر در جایگاه مهمی که پیشتر برای آن قائل بودیم ننشسته است یا اگر کمی رادیکال‎تر باشیم باید بگوییم دیگر به آن نیازی نداریم!

این مطلب را هم از جهت اهمیت ذاتی خودش گفتم و هم از این نظر که بیان آن می‎تواند در نشان دادن اهمیت امر وارثت رده‌ها موثر باشد. اینکه این وراثت تغییرات بنیادین در فهم ما از مساله ایجاد می‎کند. البته از طرف دیگر هم توجه دارید که بیان چنین چیزی چه عکس‎العملی ممکن است از طرف دوستان "کلاسیک" برانگیزد. شاید شما مشخصه دیگر و مثالی کمی خفیف‎تر پیدا کنید!

موفق باشید.

سلام،

پیرو فرمایش شما، دکتر فیلیپ هایدر در صفحه 209 کتابش درباره subjectها نوشته است:

"While some subject vocabularies may be losing ground in today’s online environment, identification systems are increasing in importance."

با احترام و سپاس

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 14 از 17 << < 1213141516 > >>