انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 07 تیر 1399 09:52 توسط Niknia
مرحله 4. محتوا
82 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
29 دی 1397 14:13

سلام،

فکر می‌کنم دوستان لطف کردند و الان اطلاعات در فهرست موضوع فراخوانی شده است.

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
29 دی 1397 14:23
مطالبی را به پست فبلی اضافه کردم لطفا ملاحظه بفرمایید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
29 دی 1397 16:16

سلام،

ممنون بابت توضیحات. 

1. مشکلم در تشخیص انواع E36 است که با مثالهای الگو هم تفاوت را نتوانستم تشخیص دهم. مثالی را از نمونه‌های موجود می‌آورم: وقتی تصویر یک گل روی انگشتر حکاکی شده، این قطعا E38 نیست و نمی‌دانم که E37 می‌تواند باشد یا خیر؟ موزه بریتانیا فقط موضوع را به شکل محدود نشان می‌دهد و نمی‌توانم ببینم چه موجودیتی را در نظر گرفته است.

2. یک شناسه موجودیت برای n1 درج کردم که از نوع E34 است. موضوعی برای آن نمی‌توانم در نظر بگیرم. اما نوع نوشتار، الفبار نوشتار و غیره برای آن قابل درج است. لطفا راهنمائی بفرمائید که این موارد بعدا اضافه خواهند شد؟

ببخشید اگر سؤالاتم به قدر کافی دقیق نیستند. هنوز موضوع برای خودم خوب مفهوم نیست.

با احترام و سپاس

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
29 دی 1397 17:27

1- موزه بریتانیا را از روی نسخه وب دنبال کنید. آنجا تمام اطلاعات موجودیت در نمای تخصصی در دسترس شما هست. نمونه زیر را ببینید. در این نمونه تمام حالت‎ها وجود دارند.

نمونه

2- پیشنهاد می‌کنم ابتدا نمونه بالا را ببینید. تصمیم در مورد سیاستی که در پست پیشین اشاره کردم برایتان روشن‌تر می‌شود. بعد از آن دوباره به نحوه ورود اطلاعات برمی‌گردیم.

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
29 دی 1397 22:26

سلام،

ممنونم بابت ارسال نمونه. اما ببخشید من اصلا متوجه مفاهیم این مرحله نمی‌شوم. 

نمای تخصصی را دنبال کرده بودم ولی نمی‌توانستم با توضیحاتی که شما فرموده بودید، هماهنگی و ارتباطی برقرار کنم. 

معذرت می‌خوام که خیلی وقت شما را می‌گیرم.

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 2 از 17 << < 12345 > >>