انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 07 تیر 1399 09:52 توسط Niknia
مرحله 4. محتوا
82 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
30 دی 1397 17:38
لطفا دوباره برای درج موضوع دوم تلاش بفرمایید. اینبار نباید با مشکلی مواجه شوید. عدم نمایش موضوع در نسخه وب هم به همین موضوع مربوط بود. لطفا آن را هم بررسی بفرمایید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
30 دی 1397 17:48
نیابد در تمام موارد ثبت محتوا به موضوع منجر شود. شما ممکن است فقط وجود تصویری بر روی اثر را ثبت کنید بدون اینکه بیان کنید که تصویر چه موضوعی دارد.

اگر مایل هستید برای inscriptionهای خود نوع و زبان و الفبا تعیین کنید باید برای هر مورد فهرستی تهیه بفرمایید تا به سیستم فراخوانی شوند.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
30 دی 1397 17:49

سلام،

ممنونم از لطف شما. بله دو موضوع دیگر را توانستم ذخیره کنم. در بخش محتوای نسخه وب هم نمایش داده می‌شود.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
30 دی 1397 17:53
ارسال توسط حجتی در 30 دی 1397 17:48
نیابد در تمام موارد ثبت محتوا به موضوع منجر شود. شما ممکن است فقط وجود تصویری بر روی اثر را ثبت کنید بدون اینکه بیان کنید که تصویر چه موضوعی دارد.

اگر مایل هستید برای inscriptionهای خود نوع و زبان و الفبا تعیین کنید باید برای هر مورد فهرستی تهیه بفرمایید تا به سیستم فراخوانی شوند.

سلام،

برای درج موضوع با دو حالت مواجه هستم: 

1. موضوع را تشخیص داده‌ام ولی در تزاروس موزه بریتانیا نیست. می توانم خودم موضوعی جدید اضافه کنم؟

2. موضوع قابل تشخبص نیست. در این حالت فقط درج URI کفایت می کند؟

فهرست E34ها را تکمیل می‌کنم.

ممنونم از راهنمائی شما.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
30 دی 1397 18:03

1- بله می‌توانید موضوع را اضافه کنید. اما نکته ویرایش قبل از بازخوانی را به یاد داشته باشید.

2- اگر منظور شما url تصویر یا نوشته است بله همین کفایت می‌کند. اما اگر منظور شما url موضوع تصویر است خیر این حالت اصلا نیازی نیست urlی درج کنید. شما تنها وجود یک تصویر یا نوشته بر روی اثر را مستند میکنید اما اشاره‌ای به اینکه این تصویر چه موضوعی دارد نمی‌کنید.

موفق باشید

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 4 از 17 << < 23456 > >>