انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 24 دی 1399 16:40 توسط Niknia
مدیریت و طراحی فرم‌های نمایش
62 پاسخ
مولف پيغام ها


کاربر ارشد


کاربر ارشد


--
28 اردیبهشت 1399 09:53

لطفا یکبار دیگر قطع اتصال کرده و دوباره به پایگاه وصل شوید.

متشکرم.کاربر ارشد


کاربر ارشد


--
28 اردیبهشت 1399 10:19

سلام،

ممنونم از زحمت شما. به تنظیمات دسترسی دارم. سر فرصت مسیری را که فرمودید را دنبال می‌کنم تا بتوانیم برای تصاویر فرمی تهیه کنیم. اطلاع خواهم داد.

با احترامکاربر ارشد


کاربر ارشد


--
03 خرداد 1399 12:29

سلام، 

وقت بخیر.

عذر خواهی بسیار بابت دیر پاسخ دادن.

من متوجه نکته‌ای نشدم. اینکه به فهرست مستقلی از تصاویر احتیاج دارم ولی نمی‌دانم که آیا قبلا درست سوالم را مطرح کردم یا خیر؟ در حال حاضر یک فهرست تصویر در صفحه نخست پایگاه می‌بینم که تصاویری از E22هاست در واقع اسم این فهرست تصاویر اشیاء کاوش شده در منطقه وشنوه است. می‌خواهم فهرست دیگری از تصاویر داشته باشم که در آن نقشه‌های محل کاوش یا تصاویر دیگری به جز تصویر اشیاء را ثبت کنم. آیا مسیر طراحی آن همین است که شما آغازش را لطف کردید و توضیح دادید؟

با احترام و سپاس فراوانکاربر ارشد


کاربر ارشد


--
03 خرداد 1399 15:41

سلام

فهرست تصاویری که در صفحه نخست پایگاه می‌بینید شامل تمامی تصاویر پایگاه هستند نه فقط تصاویر مرتبط به E22 ها در فهرست هم کاملا واضح است که دو دسته تصویر در این فهرست وجود دارد. هر تصویر دیگری هم درج کنید به این لیست اضافه می‌شود.

برای درج فهرست مستقلی که می‌خواهید باید محدوده‌ای در رده جدیدی در سیستم درج شود. این رده را با نام NIKE1 Map درج کرده‌ایم. که در زیر رده Image قرار دارد. در این رده (NIKE1 Map) یک محدوده درج نمایید چگونگی درج محدوده، پیدا کردن و انتخاب رده مناسب و از دو طریق امکانپذیر است که در پست قبلی به طور کامل توضیح داده شده است.

پس از درج محدوده شما باید فرم‌های موردنظر خود را هم طراحی کنید که هر محدوده فرم‌های مخصوص به خود را داشته باشد. ولی در حال حاضر برای سهولت در انجام کار  نیاز به طراحی نیست زیرا فرم‌های مورد نظر را از سطح بالاتر خود که Image است به ارث می‌برند. ولی اگر بخواهید می‌توانید آن‌ها را هم طراحی کنید.

پس از درج محدوده شما باید این محدوده را در صفحه نخست نمایش دهید برای اینکار از قسمت پیکربندی در سمت راست صفحه تنظیمات صفحه نخست را انتخاب کرده در برگه صفحه نخست از لیست صفحات نخست، مدیریت را انتخاب کنید بر روی آن دابل کلیک کنید یا ویرایش را بزنید که بتوانید تغییراتی را بر روی آن انجام دهید. از پنجره طراحی فرم یک متن ثابت در یکی از فیلد‌های این صفحه بگذارید برای گذاشتن متن ثابت آنرا در فیلد مورد نظر Drag & Drop کنید. پس از آن پنجره‌ای باز می‌شود که در برگه محتوی عنوان مناسب را درج کنید و سپس در برگه پیوند از منوی کشویی عملیات، اجرای گزارش را انتخاب نمایید. پس از انتخاب اجرای گزارش مجددا گزینه درج را زده و محدوده مورد نظر خود را انتخاب کنید و تصویب کنید تا تمام پنجره‌ها بسته شود. حال تنظیمات را بسته به صفحه اصلی پایگاه بروید یکبار بازخوانی (رفرش) کنید تا محدوده (فهرست) جدید را در این صفحه ببینید بر روی آن کلیک کنید تا وارد شوید همانند قبل که تصاویر را ایجاد کردید اینبار نقشه مورد نظر خود را درج نمایید.

 کاربر ارشد


کاربر ارشد


--
06 خرداد 1399 11:56

سلام

ممنون خانم قاسمی عزیز از زحمت شما. عذرخواهی می‌کنم که من این هفته قدری سرشلوغم و سعی‌ام این است که هفته آینده با تمرکز به این موضوع بپردازم. اطلاع خواهم داد.

با احترام و سپاس فراوان

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 2 از 13 << < 12345 > >>