انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 24 دی 1399 16:40 توسط Niknia
مدیریت و طراحی فرم‌های نمایش
62 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 13:08

سلام،

ببخشید، فکر کنم نباید همزمان با آپلود شدن پیوست (کاری که در gmail) انجام می‌دهم، دکمه ارسال را بزنم.

با احترام

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 14:51

سلام، 

در درخت طراحی بالاتر از جایی که در تصویر علامت گذاشته‌اید دو "تقسیم ناحیه" می‌بینید. روی هر دو اینها کلیک دوتایی کنید و در محاوره‌ای که ظاهر می‌شود گزینه "در طراحی تمام سطر و ستون‌‌ها * در نظر گرفته شوند" را علامت‌گذاری کنید. حالا روی فرم کلیک کنید نواحی بهتر دیده می‌شوند. حالا متن ثابت را روی ناحیه مناسبی که حالا بهتر دیده می‌شود، کشیده و رها کنید. مثلا در ناحیه‌ای که در زیر گزینه "تصاویر" وجود دارد. 

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 16:33

سلام،

نمی‌دانم چه خطایی انجام می‌دهم که فقط خود متن تصویر را کشیدن «متن ثابت: تصاویر» جا به جا می‌کند؟ نه اینکه امکان درج عنوان جدیدی بوجود آید.

با احترام و سپاس فراوان

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 20:07

سلام،

متن ثابت را باید با کشیدن "دکمه‌"ای با همین عنوان از بالای پنجره‌ای که درخت طراحی در آن هست و رها کردن آن بر روی فرمی که در حال طراحی آن هستید انجام دهید. شما قاعدتا با "تصاویر" که از پیش روی صفحه هست یا نماینده آن "متن ثابت: تصاویر" که در درخت طراحی است نباید کاری داشته باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 20:15

سلام و خسته نباشید،

حالا متوجه شدم و انجام شد. نقشه‌ها را درج کردم. بقیه مسیر را دنبال می‌کنم. امیدوارم از عهده‌اش بربیام.

خیلی ممنونم از راهنمایی شما.

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 5 از 13 << < 34567 > >>