انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 24 دی 1399 16:40 توسط Niknia
مدیریت و طراحی فرم‌های نمایش
62 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
20 خرداد 1399 10:05

سلام مجدد

منظور شما را از خطا متوجه نمی‌شوم. خطاها در چه مرحله‌ای اتفاق می‌افتادند؟ چه مدل خطاهای بودند؟ 

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
20 خرداد 1399 10:13

سلام،

در پیام قبلی منظورم خطای خودم بود که به فرمایش شما مرحله دوم را درست انجام نداده بودم.

ولی در پیام دیروز منظورم خطاهای سیستمی بود که دو روز قبل دریافت کرده بودم و فکر می‌کردم من در حال انجام دادن اشتباه گامهای کار هستم. بنابراین ادامه ندادم. به آن خطاها باز هم بربخورم تصویرش را می‌فرستم.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
21 خرداد 1399 15:33
سلام و وقت بخیر،
ممنون می‌شوم برای انجام مرحله بعد راهنمایی بفرمایید.
با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
21 خرداد 1399 16:41

سلام

در مرحله بعد باید ارتباط نقشه‌ها را با مکان برقرار کنید. اگر میخواهید این ارتباط را برقرار کنید نیاز به یک چهریزه (facet)دارید که باید آن را در فرم ویرایش مکان درج کنید. 

برای درج چهریزه به رده مکان رفته به برگه محاوره ویرایش رفته روی فرم ویرایش دابل کلیک کنید یا در طراحی فرم بر روی درخت ویرایش دوبار کلیک کنید با زدن گزینه درج، چهریزه مورد نظر را درج کنید و در مقابل آن دو برگه وجود دارد ورود به اطلاعات را انتخاب کرده و در پایین آن سه برگه دیگر مشاهده می‌کنید در برگه انتخاب، محدوده نقشه‌ها را با استفاده از گزینه درج، درج و تصویب نمایید.   

بعد از اتمام این مرحله به صفحه نخست بروید و وارد فهرست مکان‌ها شوید و از طریق فرم ویرایش ارتباط را برقرار کنید.

پس از اتمام مرحله نقش‌ها مرحله درج photoها در فهرست جداگانه است.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
23 خرداد 1399 21:25

سلام،

1. من تا این مرحله از فرمایش شما: «برای درج چهریزه به رده مکان رفته به برگه محاوره ویرایش رفته روی فرم ویرایش دابل کلیک کنید...» پیش رفتم. بخش‌ها را با رنگ قرمز در فایل پیوست نشان دادم. متوجه نشدم چطور باید گزینه درج را انتخاب کنم؟

2. در مورد درج محدوده عکس‌ها ممنون می‌شوم دو فایل پیوست دیگر را ملاحظه بفرمایید و راهنمایی کنید که در کدام قسمت اشتباه دارم که محدوده تصاویر در صفحه نخست به درستی با عکسها ارتباط ندارد؟

با احترام و سپاس

پيوست ها
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 7 از 13 << < 56789 > >>