انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 24 دی 1399 16:40 توسط Niknia
مدیریت و طراحی فرم‌های نمایش
62 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
19 خرداد 1399 15:36

سلام 

فهرستی که از نقشه‌ها در صفحه نخست درج کرده‌اید هیچ فرقی با فهرست تصاویر ندارد زیرا محدوده را برای نقشه‌ها تصاویر درج کرده‌اید.

همانطور که قبلا توضیح داده شده ابتدا باید به رده NIKE1 Map رفته و در آنجا یک محدوده به نام نقشه‌ها درج کنید.

برای درج محدوده نقشه‌ها باید طبق مراحل زیر عمل کنید:

1-  در بالای صفحه بر روی رده Type کلیک نمایید.

2- بر روی مثلث کنار Symbolic Object کلیک نمایید پس از آن بر روی مثلث کنار Information Object سپس بر روی مثلث کنار Visual Item، بعد از آن بر روی  Image دابل کلیک کرده و NIKE1 Map را اتخاب نمایید و تصویب کنید.

3- بر روی درج کلیک نمایید عنوان را نقشهها تایپ کنید.

4-  در بالای همین فرم بر روی مشخصات محدوده کلیک کنید در برگه محتوی بر روی مثلث E38 Image کلیک کرده و NIKE1 Map  را انتخاب و تصویب نمایید. محدوده شما درج شده است.

بعد از آننوبت به انجام مراحل زیر است:  

1- به صفحه نخست بروید. صفحه مدیریت را انتخاب و  ویرایش کنید.

2- بر روی نقشهها دابل کلیک کنید.

3- در دومین برگه (پیوند گزارش) تصاویر را حذف کرده سپس بر روی درج کلیک کرده و محدوده ای که با نام نقشه‌ها ایجاد کرده‌اید را انتخاب و تصویب نمایید.

4- به صفحه نخست بروید و رفرش کنید.

5- وارد فهرست نقشه‌ها شوید و نقشه‌ها را با الگویی که برای آن‌ها در نظر گرفته اید درج نمایید.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
19 خرداد 1399 16:04

سلام

این مراحل را انجام دادم. با تشکر از شما.

من خطا زیاد می‌گرفتم. همچنان هم این خطاها هست. به همین دلیل دیشب فکر می‌کردم که قسمتی از مراحلی را که شما درباره ایجاد محدوده گفته بودید را اشتباه انجام می‌دادم و ادامه ندادم. با چند بار تکرار همان کار خطا برطرف می‌شود.

با احترام 

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
19 خرداد 1399 20:07

سلام

آیا من قسمت دوم را اشتباه انجام داده بودم؟ چون هنگام درج urlهای نقشه، در فهرست urlهای کل تصاویر را می‌دیدم ولی الان درست است.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
20 خرداد 1399 09:15

سلام

شما مرحله 2 را انجام نداده بودید در سطح NIkE1 Map محدوده نقشه‌ها را درج نکرده بودید به همین دلیل نقشه و تصاویر تفکیک نمی‌شدند و نقشه ها و تصاویر را در یک فهرست مشاهده می‌کردید. با درج محدوده نقشه‌ها آن‌ها را از دیگر تصاویر تفکیک کرده ایم.

همچنین در صفحه نخست شما برای نقشه‌ها محدوده تصاویر را درج کرده بودید که این فهرست فرقی با فهرست تصاویر نداشت  و با تغییر آن به نقشه‌ها  همانطور که در فهرست نقشه ها مشاهده می‌کنید فقط نقشه‌ها موجود هستند.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
20 خرداد 1399 09:22

سلام و تشکر بابت زحمات و توضیحات شما.

مراحل را طبق شماره بندی شما انجام دادم. نقشه‌ها را از فهرست انتخاب کرده بودم. در هر صورت نمی‌دانم چه اشکالی بوده، احتمالا ذخیره را درست انجام نداده‌ام.

اگر اطلاع دهید خودم خطا را رفع کنم، بسیار ممنون می‌شوم، هر چند که می‌دانم وقت شما محدود است.

با احترام

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 6 از 13 << < 45678 > >>