انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 24 دی 1399 16:40 توسط Niknia
مدیریت و طراحی فرم‌های نمایش
62 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 12:07

سلام،

مرسی از لطف شما. پیوند به گزارش تصاویر را در صفحه مدیریت ایجاد کردم.

1 و 3. ممنون می‌شوم بفرمایید، منظور از به حالت ویرایش بردن NIKE1 Map تصویر اول است یا تصویر دوم؟

2. بله متاسفانه فراموش کردم تصویر را پیوست کنم ولی الان اشکال کار را متوجه شدم و اصلاحش کردم.

با احترام و سپاس فراوان

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 12:12

سلام،

هیچکدام. در بخش تنظیمات گزینه‌ای به نام موجودیت‌های سیستم وجود دارد. در این فهرست موجودیت NIKE1 را پیدا کنید و مثل هر موجودیت دیگری آنرا ویرایش کنید. محاوره ویرایش جزییات بیشتری دارد که جایگاه آنرا بیشتر برایتان روشن می‌کند. البته بدیهی است که منظور انجام تغییرات در آن نیست فقط دیدن جزییات است. 

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 12:27

سلام،

ممنون از راهنمایی شما. متوجه شدم. بله تغییراتی ایجاد نمی‌کنم، ولی اگر بخواهم برای Photoها موجودیتی در سیستم تعریف کنم باید از طریق همین گزینه اقدام شود؟

با احترام و سپاس فراوان

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 12:40

سلام،

"پس از درج محدوده شما باید این محدوده را در صفحه نخست نمایش دهید برای اینکار از قسمت پیکربندی در سمت راست صفحه تنظیمات صفحه نخست را انتخاب کرده در برگه صفحه نخست از لیست صفحات نخست، مدیریت را انتخاب کنید بر روی آن دابل کلیک کنید یا ویرایش را بزنید که بتوانید تغییراتی را بر روی آن انجام دهید. از پنجره طراحی فرم یک متن ثابت در یکی از فیلد‌های این صفحه بگذارید برای گذاشتن متن ثابت آنرا در فیلد مورد نظر Drag & Drop کنید. پس از آن پنجره‌ای باز می‌شود که در برگه محتوی عنوان مناسب را درج کنید و سپس در برگه پیوند از منوی کشویی عملیات، اجرای گزارش را انتخاب نمایید. پس از انتخاب اجرای گزارش مجددا گزینه درج را زده و محدوده مورد نظر خود را انتخاب کنید و تصویب کنید تا تمام پنجره‌ها بسته شود. حال تنظیمات را بسته به صفحه اصلی پایگاه بروید یکبار بازخوانی (رفرش) کنید تا محدوده (فهرست) جدید را در این صفحه ببینید بر روی آن کلیک کنید تا وارد شوید همانند قبل که تصاویر را ایجاد کردید اینبار نقشه مورد نظر خود را درج نمایید."

در حال انجام این قسمت از فرمایش خانم قاسمی هستم ولی برای درج متن ثابت فکر می‌کنم خطا می‌کنم. لطفا تصویر پیوست را ملاحظه بفرمایید. نمی‌توانم آن پنجره‌ای که اشاره فرمودند را ببینم تا مثلا متن «نقشه‌ها» را اضافه کنم.

با احترام و سپاس فراوان

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 13:05

سلام،

یا پیوست را فراموش کرده‌اید یا مشکلی در پیوست‌ها وجود دارد

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 4 از 13 << < 23456 > >>