انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 24 دی 1399 16:40 توسط Niknia
مدیریت و طراحی فرم‌های نمایش
62 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
16 خرداد 1399 23:28

سلام،

فهرست، عکس و نقشه‌ها را در فایل پیوست دسته‌بندی کردم. فردا برای طراحی فرم‌ها پیام خواهم داد.

با احترام

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
17 خرداد 1399 22:34

سلام،

1. محدوده NIKE2 photo را درج کردم ولی فکر می‌کنم اشتباه باشد چون در ردیف تصاویر قرار گرفت نه در زیر مجموعه آن.

2. در تنظیمات صفحه نخست خواستم تصاویر را اضافه کنم. «کنش‌گران» را از سمت چپ صفحه drag & drop کردم ولی فکر می‌کنم آن را هم اشتباه انجام دادم. لطفا تصویر پیوست را ملاحظه بفرمایید.

3. نحوه ایجاد NIKE1 Map را متوجه نشدم و بر همین اساس فکر می‌کنم NIKE2 photo را اشتباه درج کردم. 

ممنون می‌شوم لطف کنید و راهنمایی بفرمایید. فضای تنظیمات هنوز برای من آشنا نیست. ببخشید اگر پرسش‌هایم ابتدایی به نظر می‌رسد.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 10:01

سلام،

1 و 3 - بله هر محدوده‌ در همان سطحی که شما اختیار می‌کنید ایجاد می‌شود در این مورد شما آنرا در سطح E38 ایجاد کرده‌اید. برای آن که NIKE1 Map در زیر E38 سطح تازه‌ای داشته باشید باید مقدماتی طی شود که خارج از بحث فعلی کار با محدوده‌ها و فرم‌های نمایش است که فعلا شما بر آن تمرکز دارید. یک بخش کار آنست که در فهرست موجودیت‌های سیستم ویرایش انجام دهید و موجودیت‌‌های مناسبی را در آنجا درج یا تدوین کنید. NIKE1 Map را در آن فهرست پیدا کرده و به حالت ویرایش ببرید تا منظورم روشن‌تر شود.

2- ظاهر پیوست تصویر فراموش شده است. متاسفانه متوجه نمی‌شوم سمت چپ کدام صفحه منظور شماست. 

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 10:10

سلام،

الان خطای بزرگتری انجام دادم متاسفانه، به جای NIKE2 photo، «تصاویر» را حذف کردم.

خیلی ببخشید و شرمنده‌ام.

بقیه پیام شما را دنبال می‌کنم.

با احترام

پيوست ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
18 خرداد 1399 11:07

سلام،

مشکلی نیست. محدوده دوباره ایجاد شد. برای تمرین بد نیست خودتان آنرا در پیوند صفحه اصلی به کار ببرید. در حال حاضر پیوند به محدوده‌ای است که دیگر وجود ندارد باید آنرا به مورد جدید، که البته هم نام قبلی هم هست، جایگزین کنید.

چون پیوند صفحه اصلی را تغییر می‌دهید لازم است بعد از آن یکبار اتصال جدید برقرار کنید

موفق باشید

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 3 از 13 << < 12345 > >>