انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 04 تیر 1398 16:30 توسط Niknia
مرحله 1 (2). نوع اثر
42 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 آبان 1397 11:50

سلام،

شناسه‌های اصلی n101 تا n200 نوع اثر ندارند. چون اساسا موجودیتی برایشان قائل نشدیم (من اول گفته بودم که 200 اثر خواهیم داشت). نمی‌دانم لازم است حذف شوند یا اینکه در پایگاه باقی بمانند تا احتمالا در آینده بتوانم این آثار را با مراجعه به آرشیو مستندات منتشر شده کامل کنم.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 آبان 1397 12:05
در مورد حذف کردن عجله‎ای نداریم. این موجودیت‎ها (به جز E22 بودن) هنوز هیچ ماهیت خاصی ندارند پس ممکن است بتوانیم از آن‌‌ها برای منظورهای دیگری استفاده کنیم.

شما پیشتر اطلاعات MainTitle را برای آثارتان معرفی کرده‌اید. در این مرحله شناسه اصلی آثار شما را اضافه خواهیم کرد. بعد از این شما آثار را همه جا با این عنوان به جای uriشان خواهید دید.

اگر موضوع نوع اثر را کامل شده بدانیم فاز اول کارمان تمام شده است و باید به فاز بعدی که اختصاص به مجموعه‌های اثر (collection) دارد برویم. من در این مورد در فایل شما اشاره‌ای ندیدم. اگر اطلاعاتی در این مورد ارائه بفرمایید مسئله را، البته تحت یک موضوع مستقل در گروه، پیگری خواهیم کرد.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 آبان 1397 12:16

سپاسگزارم بابت توضیحات شما.

راستش دقیقا منظور از مجموعه‌های اثر را متوجه نمی‌شوم که بتوانم اطلاعات مربوط به آن را دسته‌بندی کنم. منظورم این است که کلا نمی‌دانم هدف مرحله B چیست؟

با احترام

پی نوشت. الان (14:00) یادم آمد که اگر اشتباه نکنم، مربوط به اطلاعات acquisition است که بالاترین قسمت نمودارم بود ولی در تعیین روابط آن اشکال و سوال داشتم. عذرخواهی می‌کنم.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 آبان 1397 16:02
به طور مشخص اشاره به E78 است که اتفاقا در کنار Acquisition در همان بالای شکل شما ظاهر شده است. حدس می‎زنم که آنرا برای حل مسئله اشیاء مرکب در نمودار گنجانده بودید که به شکل دیگری با آن برخورد کردیم.

اگر چنین است و دیگر موضوعیتی ندارد می‎توانیم به مساله بعدی بپردازیم.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
15 آبان 1397 16:23

بله. حق با شماست. برای تصاویری که مجموعه‌ای از اشیاء را نشان می‌دادند این را در نظر گرفتم. در حال حاضر همان شناسه‌هایی که بیش از یک نوع اثر دارند، نشان‌دهنده نمونه‌ای از تصاویری هستند که ذکر کردم.

حالت دیگر مربوط به زمانی است که در یک دوره زمانی خاص از پروژۀ حفاری بلندمدتی، مجموعه‌ای از اشیاء به دست آید که در متون، مشخصا به آن دوره‌های زمانی اشاره نشده است.

با این تفسیر، لطفا راهنمایی بفرمائید.

سپاسگزارم.

با احترام

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 5 از 9 << < 34567 > >>