انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 31 تیر 1398 18:22 توسط Niknia
مرحله 2. کاوش
133 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
25 آذر 1397 11:05
مشکلی در تعریف فرم ویرایش بود که رفع شد.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
25 آذر 1397 13:31

سلام،

ممنونم از لطف شما. مقادیر اضافه شد.

1. شناسه Architect را پیدا نکردم.

2. برای درج شناسه‌های شهرتی که در مستند موزه بریتانیا نیست، چه کار باید کرد.

3. برای شهرت «botanist» تنها مدخل مشابهی که در مستند موزه بریتانیا پیدا کردم scientist/naturalist که البته من شناسه‌اش را در فایلم نگذاشته بودم. در جستجوی امروزم این مورد مشابه را دیدم. (http://collection.british...cientist/naturalist)

4. هنگام درج مقدار ملیت حرف i را در باکس جستجو وارد کردم ولی متوجه نشدم که چرا German هم بازیابی شد.

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
25 آذر 1397 15:37

سلام،

1- مورد Architect هم اضافه شد.

2- باید همانطور که در مورد نقش‌ها عمل کردید عمل کنید و موارد کسری را به پایگاه اضافه کنید. اینبار در محاوره درج باید مقدار BME11 Profession را انتخاب کنید و مطابق معمول عنوان و شناسه یکتا هم درج کنید.

3- حتی اگر در سایت موزه بریتانیا موردی وجود داشته باشد باید ابتدا مستندات ققنوس از موزه بریتانیا بر آن اساس به روز شود که کار حال حاضر نیست. بهتر است آن را هم در ردیف مورد 2 در نظر بگیرید و مستقلا اضافه کنید.

4- جستجوی موارد به طور پیش‌فرض بر اساس تمام شناسه‌های هر موجودیت انجام می‌شود. در مورد German هم عبارت تعیین شده توسط شما در شناسه یکتای آن یافت شده است و لذا آنرا در جواب‌ها می‎بینید.

موفق باشید

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
25 آذر 1397 15:57

سلام،

ممنونم از پیگیری و زحمات.

2. موجودیت دو حرفه "Historian" و "Botanist" را اضافه کردم ولی الان شناسه‌ها در فهرست شهرت‌ها نمایش داده نمی‌شود.

با احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
25 آذر 1397 17:27
مجددا مراجعه بفرمایید.
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 22 از 27 << < 2021222324 > >>