انجمن‌های پشتیبانی

آخرين ارسال 07 تیر 1399 09:52 توسط Niknia
مرحله 4. محتوا
82 پاسخ
مولف پيغام ها

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
02 بهمن 1397 19:53
سلام،
سپاسگزارم بابت توضیحات مفصل شما. در متن مقالات اطلاعات چندانی در اختیار نیست. پرس و جو در مورد وضعیت فعلی اشیا کشف شده در وشنوه را شروع کردم. امیدوارم نتیجه ای داشته باشد. هر گونه نتیجه احتمالی را اطلاع خواهم داد.

ببخشید، من بند پایانی فرمایش شما را متوجه نشدم: "توجه دارید که اگر در مورد مالکیت و سرپرستی فعلی آثار اطلاعاتی وجود داشته باشد، این همان اطلاعاتی است که به عنوان "محل نگهداری فعلی آثار" مد نظر پروژه بود و از آن یاد شده بود."
با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
03 بهمن 1397 13:28

سلام،

امروز با پرس و جوهایی که با مسئول هیئت ایرانی پروژه داشتم متوجه شدم که برخی از آثار پیش از قرار گرفتن در موزه، مرمت شده‌اند. فکر می‌کنم احتیاج به ثبت اطلاعات فعالیت "مرمت" هم داشته باشیم.

با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
07 بهمن 1397 11:02
سلام،

ثبت اطلاعات مرمت هم ممکن است. طبیعتا باز هم با یک فعالیت مواجه هستیم که بسته به اینکه نوع مرمت چه بوده می‎تواند یکی از انواع E11, E79, E80 یا E81 یا در غیر اینصورت همان E7 باشد. این بستگی به نوع مرمت و مدلی دارد که برای آن قائل هستید. در این مورد نمونه پیشینی هم از موزه بریتانیا در اختیار نداریم. پیشنهاد من این نیست که آن را در اولویت قرار دهیم. باز نظر شماست.

موفق باشید.

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
08 بهمن 1397 10:07
سلام،
ممنونم از راهنمایی شما. به یک گزارش مرمت دسترسی دارم و آن را خواندم. برای دریافت گزارش دوم پیگیری کردم ولی متاسفانه فعلا در دسترس نیست. تعداد اشیای مرمت شده گزارش اول زیاد نیست. و یک شی (یک تکه پارچه) مرمت شده را هم من در مجموعه اشیای صدتایی‌ام ندارم. فکر می‌کنم E11 برای ثبت این فعالیت مناسبتر باشد.
چنانچه شما صلاح می‌دانید ثبت این دسته از اطلاعات را انجام دهیم، برای من فرقی نمی‌کند ولی بدم نمی‌آید که با موزه بریتانیا تفاوتی داشته باشیم.
اشیا بعد از پایان کاوش طی فهرستی به اداره کل سازمان میراث فرهنگی قم تحویل داده شده است و برای اینکه بدانم آیا الان در موزه قم نگهداری می‌شوند یا خیر باید حضورا به آن اداره مراجعه کنم که متاسفانه فعلا امکانش را ندارم. اما فکر می‌کنم اگر مالک همه آثار را به اداره کل میراث فرهنگی قم نسبت دهیم، خطا نکرده‌ایم.
با سپاس و احترام

کاربر ارشد

کاربر ارشد

--
08 بهمن 1397 13:47
سلام،

پس همکاران عزیزم لطف می‌کنند و در محاوره ویرایش اثر امکان ثبت P31B را برای شما اضافه می‌کنند تا با کمک آن بتوانید فعالیت E11 مورد نظر را ثبت کنید. مثل دیگر فعالیت‌ها، زمان و مکان و کنش‌گر و همچنین یادداشت فعالیت هم در آنجا قابل تعیین خواهد بود.

برای ثبت مالکیت اثر هم شما به ثبت P51 نیاز خواهید داشت که زحمت آن را هم دوستان خواهند کشید. کنش‌گر مربوطه را هم می‌توانید به طور جداگانه به فهرست کنش‌گران اضافه کنید و در محاوره ویرایش انتخاب کنید.

موفق باشید.

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 9 از 17 << < 7891011 > >>